EIG (EIG d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska EIG (EIG d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Sa jednog site-a. Protrgovana ELKA, usporedba dva razdoblja.
Razdoblje Količina Kuna
Mjesec 13.961 2.051.643,63
3 mjeseca 240.890 36.690.753,94

Vidimo ogroman pad likvidnosti dionice unatrag mjesec dana, koja za posljedicu ima pad vrijednosti (stagnaciju). Također PBZ skrbnički se još nije iskrcao. Dokad ćemo ovako??

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.


Sa jednog site-a. Protrgovana ELKA, usporedba dva razdoblja. Razdoblje Količina Kuna Mjesec 13.961 2.051.643,63 3 mjeseca 240.890 36.690.753,94 Vidimo ogroman pad likvidnosti dionice unatrag mjesec dana, koja za posljedicu ima pad vrijednosti (stagnaciju). Također PBZ skrbnički se još nije iskrcao. Dokad ćemo ovako??

a ko kaze da se PBZ skrbnicki hoce do kraja iskrcati?
a ako i hoce, mozda zeli sljedecu rundu obaviti po 170 ili 180 ili 200 kn

“Please, God, Just One More Bubble.”

Istina kolega Arap. Sve je moguće, mada bi mi bilo draže da ga više ne vidim u top10, jer su oni u ovoj priči jedini otvorenih karata i žele prodati.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

svi mi zelimo prodati, i nitko nije otvorenih karata[smiley1]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

ma ljudi moji 41 lasta ne cini proljece …
idemo mi UP samo da se zaigramo

[color=blue][i]Trgovina na malo ,veliko i od panicara u korekciji [/i][/color]


ma ljudi moji 41 lasta ne cini proljece … idemo mi UP samo da se zaigramo

Ovo još nisam ćul – da se treba malo poigrat da bi dionica rasla. A s kim se treba igrat?
Ja mislim da nema veze dal ćemo se mi igrat ili ne, nego da rast dionice ELKA ovisi o rezultatu za prvo polugodište. Šta mislite kolka će biti dobit nakon 6 mjeseci?

16 mio.

deVito:

ma ljudi moji 41 lasta ne cini proljece … idemo mi UP samo da se zaigramo

Ovo još nisam ćul – da se treba malo poigrat da bi dionica rasla. A s kim se treba igrat?
Ja mislim da nema veze dal ćemo se mi igrat ili ne, nego da rast dionice ELKA ovisi o rezultatu za prvo polugodište. Šta mislite kolka će biti dobit nakon 6 mjeseci?

150milja![smiley1]

Greška, htio sam napisati 15 milja. Šta ćeš, Mađarice mi djeluju od jučer još.


Greška, htio sam napisati 15 milja. Šta ćeš, Mađarice mi djeluju od jučer još.

Da, 15 milja bi bilo odlično


Greška, htio sam napisati 15 milja. Šta ćeš, Mađarice mi djeluju od jučer još.

Otkud to???
Gdje si to izvukao

pa kad više izlaze ta izvješća ???

sve je lako kad si mlad :)

New Report

Close