EIG (EIG d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska EIG (EIG d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Što se treba dogoditi da Elka malo više skoči? Da lansira svemirski brod? Ljude muči 1 zaposleni! Pa što, bar se zna tko je gazda, mali su izdaci za plaće, režije , itd. Ako hoćete puno zaposlenih kupite podravku![smiley2]


Što se treba dogoditi da Elka malo više skoči? Da lansira svemirski brod? Ljude muči 1 zaposleni! Pa što, bar se zna tko je gazda, mali su izdaci za plaće, režije , itd. Ako hoćete puno zaposlenih kupite podravku![smiley2]

Treba se dogoditi interes kupaca. Kao i na ADPL, PTKM, … A interes je na moru i kupa se

Hell is Empty and all the Devils are Here

ja sam jucer bas gledao stranicu od greenergy..

uglavnom, nasa elka namjerava izgraditi 80MW vjetroelektrana ove godine.. buduci da me zanimaju alt. en. znam da 1MW vjeetrenjace iliti komad kosta ugrubo izmedju 300 i 500 000 eura.. a ovo ce biti 80x tolko.. ajde recimo najminimalnija procjena 20 miliona eura..iliti 150 miliona kuna.. vjetrenjace uglavnom imaju povrat investicije od 5 -6 godina.. hmm…

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


Što se treba dogoditi da Elka malo više skoči? Da lansira svemirski brod? Ljude muči 1 zaposleni! Pa što, bar se zna tko je gazda, mali su izdaci za plaće, režije , itd. Ako hoćete puno zaposlenih kupite podravku![smiley2]

je reko borut ide na more[smiley2]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

evo stanja:

trčanje je zakon :)


tenkista: ” Što se treba dogoditi da Elka malo više skoči? Da lansira svemirski brod? Ljude muči 1 zaposleni! Pa što, bar se zna tko je gazda, mali su izdaci za plaće, režije , itd. Ako hoćete puno zaposlenih kupite podravku![smiley2] ” je reko borut ide na more[smiley2]

idem da…samo sutra još na forumu..onda 14 dana off….

trčanje je zakon :)

[ idem da…samo sutra još na forumu..onda 14 dana off….
[/quote]

ne brini se neki od nas budu na straži…[smiley2]

Tak treba, na odmor. Idem i 2 tjedna u Češku na pivu. Investitori vrlo neobično reagiraju na sve ovogodišnje uspjehe Elke – ignoriranjem – najbolje je da se mi malo odmorimo.


ja sam jucer bas gledao stranicu od greenergy.. uglavnom, nasa elka namjerava izgraditi 80MW vjetroelektrana ove godine.. buduci da me zanimaju alt. en. znam da 1MW vjeetrenjace iliti komad kosta ugrubo izmedju 300 i 500 000 eura.. a ovo ce biti 80x tolko.. ajde recimo najminimalnija procjena 20 miliona eura..iliti 150 miliona kuna.. vjetrenjace uglavnom imaju povrat investicije od 5 -6 godina.. hmm…

daj link ???
meni taj EIG nije jasan ??? jedan zaposlen ?? pa to je onda samo predstavništvo ili što ??? Može li netko objasniti što je zapravo EIG ?!??!?!

sve je lako kad si mlad :)

Imaju novaca ko mala banka, šta će im zaposleni ….hehe…

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

imas na moj novac linkove od caymana..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


meni taj EIG nije jasan ??? jedan zaposlen ?? pa to je onda samo predstavništvo ili što ??? Može li netko objasniti što je zapravo EIG ?!??!?!

holding društvo, odnosno društvo za upravljenje drugim društvima i ulaganje udruga društva, formalno ti ne treba više od jednog zaposlenog…

New Report

Close