EIG (EIG d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska EIG (EIG d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

moglo bi se slobodno rec da su elkasi zaradili minimalno 2 miliona kuna na TNSA dosad.. ili ti 2 kune po dionici.. s tendencijom na 5,6 kuna po dionici..

i kako rekla Fata kad ju je mujo slao da se prostituira: dvije po dvije pa se skupi [smiley2]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


mnogi čekaju da pređe 160 kn, pa da počnu kupovati !!!

160 je resistance linija od koje se već dvaput odbila cijena. Zato je bitno da cijena prijeđe 160. Nakon toga će to postati linija supporta. Inače tehnički dionica izgleda spremna za uzlet.

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.

kako 160 kad sam ja uvalio 200 komada po 164?[smiley1]

bio je to moj prvi i ujedno jedini daytrade..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


kako 160 kad sam ja uvalio 200 komada po 164?[smiley1] bio je to moj prvi i ujedno jedini daytrade..

Okruglo. [smiley1]

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=a192251e-14d7-4d80-a234-786008f030f7

“Odluke Skupštine podigle dionicu Transadrije

Odluke donesene na godišnjoj skupštini riječkog špeditera Transadrije tržište je bogato nagradilo, pa je dionica u četvrtak porasla čak 11 posto, na 8880 kuna, uz volumen trgovanja od 2 milijuna kuna. U posljednjih pet trgovinskih dana cijena dionice je rasla 15 posto, i to nakon što je od travnja Transadria izgubila na vrijednosti oko 30 posto pa je očito da je isplata dividende od 200 kuna, uz još neke odluke, bila glavni poticaj za ovo trgovanje.

Skupština je odlučila da će se dividenda isplatiti do 31. prosinca, a kao novi članovi sedmeročlanog NO-imenovani su Ivica Paršić, Damir Račić, Vedran Petković te Dinko Kamenić, čime je zapravo potvrđen protuprijedlog odluka skupštine koji je predložio dio dioničara, a s čime se očito na kraju složila i Uprava, iako je prije skupštine predlagala drukčiju raspodjelu dobiti.

Zanimljivo je da je Skupština dala ovlasti Upravi da otkupi do 2500 dionica u trezor, i to po cijeni do 5 posto većoj od tržišne, za što upućeni tvrde da će najviše odgovarati značajnom dioničaru Transadrije, zagrebačkom EIG-u.

Igre oko Transadrije se dakle nastavljaju, a konačan rasplet složenih vlasničkih interesa u Transadriji tek se očekuje.”

jel ovo kakav naručeni članak ili što

Dva i dva su četri, ali ne uvijek

najvjerojatnije…

jer, zašto baš njima će najviše pogodovati?

u suštini stvari najviše će pogodovati samoj Transadriji a samim time i svim dioničarima TNSA (pa i ELKA)

nema mi druge nego se zae..ti

ma samo nek to pogoduje svim dioničarima pa da bude sreće na sve strane

Dva i dva su četri, ali ne uvijek

Elka ima više, skriva se pod skrbničkim računima, što bi drugo bilo. Ide i Elka danas u blokadu.[smiley1]


Elka ima više, skriva se pod skrbničkim računima, što bi drugo bilo. Ide i Elka danas u blokadu.[smiley1]

Transadria je izgleda već u blokadi. Elka možda i nejde baš u blokadu, ali sigurno je da je uprava napravila odličan potez kupnjom dionica transadrije i da će to investitori znati prepoznati.

Nekako mi se ovogodišnje poslovanje naše Elke čini prebajno u odnosu na prošle godine. Al svejedno, svaka čast managementu!

Kolika nam je cijena, nemam gdje vidjeti. Zadnje što ja vidim je 152 kn, jel se može još po toliko kupiti ili smo blizu blokade? Može k/p’ Hvala!


Kolika nam je cijena, nemam gdje vidjeti. Zadnje što ja vidim je 152 kn, jel se može još po toliko kupiti ili smo blizu blokade? Može k/p’ Hvala!

Nema ni govora o blokadi

Hell is Empty and all the Devils are Here

A moj Tenkista di smo mi jos od blokade , ali nikada se ne zna nalog se moze stavit u sekundi i pokupiti sve do +10% jer nema bas previse na prodaji do +10% sto me veseli …[smiley11][smiley11]

[color=blue][i]Trgovina na malo ,veliko i od panicara u korekciji [/i][/color]

New Report

Close