EIG (EIG d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska EIG (EIG d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ajme kak ste stvarno digli Elku još malo evo sad će čak 160 kn.

ajde ti prijatelj na inu.. mi smo ovdje jedna sretna i ujedinjena ekipa i ne volimo provokacije[smiley1]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Ma putite ga jer će inače opet krenut pisat poludalmatinskim narječjem. [smiley1]

Ignore: KressoM, delux

Purgi provocira gdje stigne i ekipu na SNBA je pokušao pa sam mu oprostio, zapravo više i ne uzimam za ozbiljno te njegove jednolinijske provokacije bez imalo mozga….[smiley1][smiley7]

Kad sam provocirao ekipu Slatinske onda je i pala sa 520 kn. na 460 kn. Tako isto i Elka nemože do 200 kn i točka. Što se tiče INE stabilno raste.


Ma putite ga jer će inače opet krenut pisat poludalmatinskim narječjem. [smiley1]

Avax živi i dalje u svojim zabludama ako si pomislio na mene.
[smiley1]

Trenutno aktivni korisnici: (registiranih: 71; gostiju: 19703)
exciter , Ford , wind_rose , Gavrilović , super24 , mreich , toma , scott , tycoon76 , Alien , tenis , ljudevit , kerempuh , TunaSalad , Dino_Besen , bubuleja , Zox , vipy , mahatma , mveza , xmenergy , Mi To Iv , Ivan_Drago , hrco , ekoeko , početnik , moneymaker , adozan , sjedećibik , sonar , tom , bracika , maxmini , perisher , Plonker , cadilac , bilo , DarMarCar , stanko , copan , kmarin , samby , tenkista , kamenac , ides , SIMPSON , ledoinside , Kukumar , G.Gekko , petrito , Sarah-Kay , Bajki1212 , mravak , BUMBAR5 , kruzdak , Alkemičar , lopina , tturcin , vjeko , čvarkožder , GrleREB , jeroo , ante3 , beholder , vmrljak , 25_crveno , mark1* , Gilach , amfilohije , suga

malo prati nickove pa nečešpisat gluposti.

No, no, nemoj biti nervozan. Vrati se radije uobičajenom laprdanju na temi ELKA. Pozdrav.

Ignore: KressoM, delux


No, no, nemoj biti nervozan. Vrati se radije uobičajenom laprdanju na temi ELKA. Pozdrav.

Uopće nisam nervozan samo me ljute laži i insinuacije , a tko laprda pogledaj po broju postova .

Pa normalno da je moj broj postova osjetno veći od tvog kad ja pišem samo pod ovim jednim nickom. A sada završavam natezanje s tobom. Pozdrav.

Ignore: KressoM, delux

Tako je završavamo u tvojem tonu i načinu pisanja.Pozdrav.

Za kraj pogledaj na brzinu listu prijavljenih nickova.

New Report

Close