EIG (EIG d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska EIG (EIG d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

…Pogledamo li kvartalno izvješće vidimo jako lijepu dobit nakon dugo
vremena,po meni je to dovoljan pokazatelj koji će privući puno
špekulanata prije izlaska drugog izvješća.

A po izlasku izvješća ti će špekulanti….

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.

Opet navlačenja a dionica lijepo pada.


drugog izvješća. ” A po izlasku izvješća ti će špekulanti….

Ostati dugoročno u njoj,dan dva[smiley1]


topalov5: ” on to može uzimati novac iz firmi u njegovom vlasništvu? ” Pa zato šta je njegova[smiley2]

Pa dobro, je djelomično njegova, al je jednim malim dijelom i moja, znači da ako on dobije pare da moram i ja dobit, sukladno udjelu u vlasništvu. Nije li tako?

Nije to obrt da gazda dođe do kase i uzme kolko mu treba


rocky: ” …Pogledamo li kvartalno izvješće vidimo jako lijepu dobit nakon dugo vremena,po meni je to dovoljan pokazatelj koji će privući puno špekulanata prije izlaska drugog izvješća. ” A po izlasku izvješća ti će špekulanti….

Oni nisu bitni toliko,koliko izvješće…

Novac je kisik burze!


Opet navlačenja a dionica lijepo pada.

Ali i raste [smiley6]

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words

Ja iz iskustva znam da ima jako puno “ulagača” koji Elku drže “na oku” al ne žele kupovati sad kad je 145.99kn nego će počet kad bude cca. 165kn.Na prodaji nema većih količina i kad jedan ozbiljniji kupac “potegne” po asku onda lavina kreće!
To je uvijek tako!

Novac je kisik burze!

I ne samo kod Elke.

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.

borute i sasko… jedan moj frend veli da bi vam mogao pokupiti ovih 550 komada na prodaji ako budete i dalje zlocesti..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

nešto što vrijedi 10 prodaš 100%svojoj firmi po 5.
Provjeren scenario u Rvata

Obečaj, ništa te ne košta. stara hercegovačka


borute i sasko… jedan moj frend veli da bi vam mogao pokupiti ovih 550 komada na prodaji ako budete i dalje zlocesti..

moram priznati da ovo ne razumijem baš…..

trčanje je zakon :)

super24:

borute i sasko… jedan moj frend veli da bi vam mogao pokupiti ovih 550 komada na prodaji ako budete i dalje zlocesti..

moram priznati da ovo ne razumijem baš…..


vidim bacio s taj tvoj prijatelj na posao

[b]kako ti mene znas[b]

New Report

Close