EIG (EIG d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska EIG (EIG d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Da vas pitam jednu riječ…zna li neko kad će polugodišnje izvješće? Mislim, ni ne moram vas pitat…samo vam mogu kazat ja volim to pogledati…ta izvješća…


mark1: ” avax10: ” Mene osobno briga što ti pišeš jer je to totalno irelevantno za kretanje cijene dionice, ali je već postalo dosadno. Smiješna je tvoja tvrdnja da imaš dionice ELKE a onda pišeš ovakve prozirne postove kontra nje. Ma uostalom, zašto uopće gubim vrijeme s tobom, ajd bok. ” Dionice neam niti sam igdje napisao da ih imam , a niti ću ih imat. ” E, ovo je vrhunac ulagačke genijalnosti, maslačiti tjednima kontra dionice koju nemaš, nisi je nikad imao i nikad je nećeš imati. Bravo! [smiley2]

Bravo za tebe kada imaš sve dionice o kojima pišeš.

Naravno da nemam sve o kojima pišem, ali ako me neka dionica ne zanima napišem pokoji komentar i gotovo. Ako pak razmišljam o kupnji, onda ću pisati i čitati puno više, raspravljati itd., ali da tjednima pišem kontra neke dionice kao što ti radiš i na kraju izjavim da me ona ne zanima i da je uopće neću imati je -smiješno.

Ignore: KressoM, delux

Ajd se prebacite na temu bez cenzure ili na privatne poruke.

Strpljen, spasen, milijunas. [quote=tenkista] 20. 11. 2008. Tko sada prodaje , taj mora da je za psihijatriju. [/quote]

.


Da vas pitam jednu riječ…zna li neko kad će polugodišnje izvješće? Mislim, ni ne moram vas pitat…samo vam mogu kazat ja volim to pogledati…ta izvješća…

Pa izvješće je vjerojatno već gotovo, a kad će ga oni dati u javnost to samo oni znaju. Vjerojatno početkom 8. mjeseca, tako nešto

Procurilo je izvješće,4 kom. po 146 rast 2,82%[smiley1]

O elki sve najljepse, al nekako mi se cini da sve te firme u vlasnistvu proficija su u nemilosti amera. Dokle god on moze uzimati novac iz firmi u njegovom vlasnistvu dotle ce one cucati. Tako je to kad imate jednog sa vise od 50%. O proficiju isto sve najljepse mislim da vrijedi puuuuuuuno punooooo vise


O elki sve najljepse, al nekako mi se cini da sve te firme u vlasnistvu proficija su u nemilosti amera. Dokle god on moze uzimati novac iz firmi u njegovom vlasnistvu dotle ce one cucati. Tako je to kad imate jednog sa vise od 50%. O proficiju isto sve najljepse mislim da vrijedi puuuuuuuno punooooo vise

Neke stvari meni očito nisu jasne pa mi molim te objasni:
Kako on to može uzimati novac iz firmi u njegovom vlasništvu?

Evo mog viđenja za ovu dionicu.
Dionica jako dugo istrajava na ovoj razini i ima minimalan pad unatoč što je tržište uspavano i što je blago klizilo dole.
Pogledamo li kvartalno izvješće vidimo jako lijepu dobit nakon dugo vremena,po meni je to dovoljan pokazatelj koji će privući puno špekulanata prije izlaska drugog izvješća.

Novac je kisik burze!


on to može uzimati novac iz firmi u njegovom vlasništvu?

Pa zato šta je njegova[smiley2]

…to dovoljan pokazatelj koji će privući puno špekulanata prije izlaska drugog izvješća.

Ma to, to mene uopšte ne interesira, ali ja vama mogu jednostavno kazati, meni ti špekulanti…ja da vam kažem iskreno, ja ću vam kazati iskreno… meni to uopšte ne igra ulogu…da…ja sam toliko pristojan čovjek i sve, samo vam mogu kazat ja volim kad Elka poraste…ne, ne…to je za mene normalno, to je normalno, pa zašto…

New Report

Close