EIG (EIG d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska EIG (EIG d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ja se vratio sa ljetovanja u strahu da Elka nije probila granicu 200 kn. Svi oni natpisi sad će, samo što nije , da ne prodaje ovaj pa onaj krenula bi itd. Pokazali su se netočnima i navlačenjem , ja sam vam lijepo govorio neće to skoro i to vam je cijela istina.

Upravo tako,ove priče o rastu su bile čisto navlačenje na koje sam i ja na žalost nasjeo,ali to sam si sam kriv kad ne mislim svojom glavom……sad mi samo preostaje čekat izvješće i nadat se najboljem.
P.S. Najjača mi je ova ekipa koja samo pljuje po tuđim postovima a kada treba nešto argumentirati onda šuti…

ljudi nemojte kupovati dionice zato što netko piše da će ona rasti pa kad ne naraste ljutite se, probajte naći / izračunati svoju viziju za svaku dionicu koju kupujete…

ja sam recimo kupio Elku zato što je u prvom kvartalu po prvi put prikazala dobit s tendencijom da će isto tako biti i u budućnosti, zato što se trži ispod BV, zato što bi industrija u koju ulaže trebala biti jako profitabilna (ekološki prihvatljivi izvori energije su apsolutni “must have” u Eu, ako ništa drugo jako su “pomodni”), zato što je jedna od rijetkih dionica koja nije odletila u nebo na našem tržištu…

loša strana priče je što se baš ne zna apsolutno točno u šta sve ulažu, odnosno teško je odrediti sa kojim tvrtkama bi ju trebalo usporediti (fondovima, klasičnim holding društvima ??)


Upravo tako,ove priče o rastu su bile čisto navlačenje na koje sam i ja na žalost nasjeo,ali to sam si sam kriv kad ne mislim svojom glavom……sad mi samo preostaje čekat izvješće i nadat se najboljem. P.S. Najjača mi je ova ekipa koja samo pljuje po tuđim postovima a kada treba nešto argumentirati onda šuti…

A šta si drugo mislio kad si kupovao nego pričekati polugodišnji izvještaj? Zar si mislio da će cijena EIGA narasti tak tako nakon tjedan dana? Možda bi i narasla da PBZ skrbnički nije rasprodavao, i Pavo Zubak također, al eto jesu rasprodavali, i zbog toga smo i mogli kupiti po jefitnim cijenama.


2Q izvješće lansirat će vjerojatno ELKU preko BV-a. Čuvajte i sakupljajte, isplatit će se.

Dok su druge dionice rasle u proteklih godinu dana i po 100 % ova je je imala neki rast u zadnjih 2-3 miseca u jeku žestokog navlačenja kakvo još nisam vidio na ovom forumu , a sada će se vratit na početak. Napisah odavno da je TOP 10 katastrofa , a više su dosadili postovi u stilu biće kad bude , za nekoliko godina najmanje 300 – 500 kn…….
Najbolji je pokazatelj koliko se dionica vrti od 4-10 mjesta u TOP-u . Svaka čast Borutu i želim mu sreću.

Dosadilo je više tvoje laprdanje u svakom postu jedno te istih nebitnih stvari. Takve postove napisao si već 3-4 puta a zanimjivo je da su izuzetno slični postovima još jednog lika koji ovdje također kao papiga piše jedno te isto. Kakvo misaono jedinstvo, fascinantno!

Ignore: KressoM, delux


Dosadilo je više tvoje laprdanje u svakom postu jedno te istih nebitnih stvari. Takve postove napisao si već 3-4 puta a zanimjivo je da su izuzetno slični postovima još jednog lika koji ovdje također kao papiga piše jedno te isto. Kakvo misaono jedinstvo, fascinantno!

to ti samo govori, da su dečki jako zainteresirani za ovu dionicu, ali isto tako koriste jedan nick isključivo na Elki, i to lošim dalamtinskim rječnikom, dok drugim nickom bezbrižno podržavaju svoje dionice


Dosadilo je više tvoje laprdanje u svakom postu jedno te istih nebitnih stvari. Takve postove napisao si već 3-4 puta a zanimjivo je da su izuzetno slični postovima još jednog lika koji ovdje također kao papiga piše jedno te isto. Kakvo misaono jedinstvo, fascinantno!

Da uopće nije bitno tko je u prvih 10 , a ako misliš da pišem pod još nekim nickom totalno si u krivu , prije mislim da to radi upravo netko drugi.

Mene osobno briga što ti pišeš jer je to totalno irelevantno za kretanje cijene dionice, ali je već postalo dosadno. Smiješna je tvoja tvrdnja da imaš dionice ELKE a onda pišeš ovakve prozirne postove kontra nje. Ma uostalom, zašto uopće gubim vrijeme s tobom, ajd bok.

Ignore: KressoM, delux


” to ti samo govori, da su dečki jako zainteresirani za ovu dionicu, ali isto tako koriste jedan nick isključivo na Elki, i to lošim dalamtinskim rječnikom, dok drugim bezbrižno podržavaju svoje dionice

A šta ćeš kad neki pišu da ne razumiju dalmatinsko narječje , izjavama da im je ono strano.


Mene osobno briga što ti pišeš jer je to totalno irelevantno za kretanje cijene dionice, ali je već postalo dosadno. Smiješna je tvoja tvrdnja da imaš dionice ELKE a onda pišeš ovakve prozirne postove kontra nje. Ma uostalom, zašto uopće gubim vrijeme s tobom, ajd bok.

Dionice neam niti sam igdje napisao da ih imam , a niti ću ih imat.


Mene osobno briga što ti pišeš jer je to totalno irelevantno za kretanje cijene dionice, ali je već postalo dosadno. Smiješna je tvoja tvrdnja da imaš dionice ELKE a onda pišeš ovakve prozirne postove kontra nje. Ma uostalom, zašto uopće gubim vrijeme s tobom, ajd bok.

ne vjeruj što ti piše, jer sve što je rekao uglavnom nije istina


avax10: ” Mene osobno briga što ti pišeš jer je to totalno irelevantno za kretanje cijene dionice, ali je već postalo dosadno. Smiješna je tvoja tvrdnja da imaš dionice ELKE a onda pišeš ovakve prozirne postove kontra nje. Ma uostalom, zašto uopće gubim vrijeme s tobom, ajd bok. ” Dionice neam niti sam igdje napisao da ih imam , a niti ću ih imat.

E, ovo je vrhunac ulagačke genijalnosti, maslačiti tjednima kontra dionice koju nemaš, nisi je nikad imao i nikad je nećeš imati. Bravo! [smiley2]

Ignore: KressoM, delux

New Report

Close