EIG (EIG d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska EIG (EIG d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Moze k/p na otvaranju? Hvala

trčanje je zakon :)

Kako je ovo dosadno…..


Kako je ovo dosadno…..

nevjerojatno da je moderator pustio ovaj komentar..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

ma daj molim te pa pola postova na svim temama je negdje u rangu ovoga,užas [smiley6]

Ajde onda vi dajte neki suvisli komentar za ovu dionicu kad ste tako pametni…..

…..ukoliko pod time ne podrazumjevate priče o preuzimanju Transadrije (danas prodano čitavih 5 dionica) ili možda priče o ekološkoj osvještenosti E.I.G -a (prodavanju magle…).

EIG D.D./REDOVNA DIONICA ELKA-R-A

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. PROFICIO D.D. 1.121.848 73,01 Osnovni račun
2. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. ZAGREB 56.000 3,64 Skrb. račun
3. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 42.724 2,78 Skrb. račun
4. LOGOŽAR VLADIMIR 7.297 0,47 Osnovni račun
5. VOLKO D.O.O. 6.747 0,44 Osnovni račun
6. HPB D.D. 6.351 0,41 Skrb. račun
7. TVORNICA STOČNE HRANE D.D. 5.980 0,39 Osnovni račun
8. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 4.812 0,31 Osnovni račun
9. PBZ D.D. 4.500 0,29 Skrb. račun
10. ROJC BORUT 4.307 0,28 Osnovni račun + 100
Ukupno: 82,04

Ja se vratio sa ljetovanja u strahu da Elka nije probila granicu 200 kn. Svi oni natpisi sad će, samo što nije ,
da ne prodaje ovaj pa onaj krenula bi itd. Pokazali su se netočnima i navlačenjem , ja sam vam lijepo govorio neće to skoro i to vam je cijela istina.

2Q izvješće lansirat će vjerojatno ELKU preko BV-a. Čuvajte i sakupljajte, isplatit će se.

Ignore: KressoM, delux


2Q izvješće lansirat će vjerojatno ELKU preko BV-a. Čuvajte i sakupljajte, isplatit će se.

teško su više mogu skupiti veće količine. Može se lagano skupljati kojih 100 dionica dnevno. Ko je mislio kupit lupao je na 150-160 kuna. Slažem se da mora gore uskoro.

dobit od 450 milja kuna uz povrat od 15 godina znači da ptkm vrijedi 2020 kuna.


Ajde onda vi dajte neki suvisli komentar za ovu dionicu kad ste tako pametni…..

pa majstore teško da postoji neka tvrtka o kojoj bi se i u teroji baš svaki dan mogao napisati “pametni” post, a kamoli njih 20tak


Ja se vratio sa ljetovanja u strahu da Elka nije probila granicu 200 kn. Svi oni natpisi sad će, samo što nije , da ne prodaje ovaj pa onaj krenula bi itd. Pokazali su se netočnima i navlačenjem , ja sam vam lijepo govorio neće to skoro i to vam je cijela istina.

gospodin purger007
idite Vi još jednom na odmor, ali jedan dugi odmor, ne ovako kratki…
ps: pročitajte temu Atlantske plovidbe na onom forumu , ali od početka…OK?

trčanje je zakon :)

New Report

Close