EIG (EIG d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska EIG (EIG d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

pa tebe sad zovu kraljem OPREME. a mogli bi te zvati i jos necim, ali necu biti nepristojan, jer znam da to ne volis. [smiley1]

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.

Ma Bili je zakon …
On je podjelio u dvije zadnje godine toliko da ga ovaj rodjak ne bih stigao jos 10god ,
a da su obojca pravi kupili bih ELKU po nominali i svima dobro[smiley2]

[color=blue][i]Trgovina na malo ,veliko i od panicara u korekciji [/i][/color]

Nešto nam je ELKA zamrla danas…

Španjolci će investirati u obnovljive izvore energije
APIU je sa poslovnom udrugom ASECAM potpisala sporazum o suradnji te otvorila mogućnost investiciranja u obnovljive izvore energije
Agencija za promicanje izvoza i ulaganja je danas potpisala sporazum o suradnji sa španjolskom poslovnom udrugom ASECAM iz Valencie koja broji više od 150 tvrtki članica iz različitih sektora industrije i usluga u regiji Valencia, priopćeno je iz Agencije. U službenoj posjeti delegacije Španjolske Republici Hrvatskoj, na čijem je čelu počasni konzul RH u Španjolskoj Juli Barcena se osim potpisivanja sporazuma o suradnji sa ASECAM-om, razgovaralo i velikoj investiciji u obnovljive izvore energije joint venture kompanije Green Fusion čija dosadašnja ulaganja u Rumunjsku i Poljsku iznose 960 milijuna eura.
“Otvara se i velika mogućnost proširenja izvoznih programa hrvatskih proizvođača iz sektora drvne, farmaceutske i kemijske industrije u regiji Valencia, ali i na cijelo španjolsko tržište. Sve ovo plod je izrazito dobrog nastupa i predstavljanja Agencije ali i RH na IMEX sajmu vanjske trgovine koji se održao u razdoblju od 24.-25. travnja 2007 godine u Madridu“, izjavio je prilikom potpisivanja sporazuma ravnatelj Agencije Slobodan Mikac.
U prostorima počasnog konzulata u Barceloni održane su prezentacije pred desetak okupljenih predstavnika zainteresiranih katalonskih tvrtki koji su, usprkos državnom prazniku, zbog velikog interesa za Hrvatsku, pronašli vremena za dogovaranje daljnjih oblika suradnje.
Predstavnici tvrtke Green Fusion su naglasili da im je želja u Hrvatskoj postići razvoj i eksploataciju od minimalno 200MW eolskih, ne isključujući i ostale izvore proizvodnje obnovljive energije. Prema tome Green Fusion namjerava raspolagati u Poljskoj, Rumunjskoj i Hrvatskoj s kapacitetom proizvodnje obnovljive energije koja potječe iz eolskih parkova od 1000 MW (1GW).
Uz razgovore o ulaganju španjolske kompanije u obnovljive izvore energije, počasni konzulat predstavio je najveću grupaciju logističkih poligona u Španjolskoj zainteresiranu za investiciju u logistički centar u blizini Zagreba od cca 300.000 kvadrata.
(pd)

ostavite boruta, to je fin dečko. kamo sreće da je više takvih ovdje na brdovitom balkanu.

EIG D.D./REDOVNA DIONICA ELKA-R-A

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. PROFICIO D.D. 1.121.848 73,01 Osnovni račun
2. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. ZAGREB 56.000 3,64 Skrb. račun
3. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 42.724 2,78 Skrb. račun
4. LOGOŽAR VLADIMIR 7.297 0,47 Osnovni račun
5. VOLKO D.O.O. 6.747 0,44 Osnovni račun
6. HPB D.D. 6.351 0,41 Skrb. račun
7. TVORNICA STOČNE HRANE D.D. 5.980 0,39 Osnovni račun
8. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 4.812 0,31 Osnovni račun
9. PBZ D.D. 4.500 0,29 Skrb. račun
10. ROJC BORUT 4.076 0,27 Osnovni račun
Ukupno: 82,02

HPB smanjio 100 komada.


HPB smanjio 100 komada.

80, da budemo precizni.

zanimljivo , da nitko nije primjetio da je g. Logožar smanjio svoj udio za čak 3 dionice….baš me zanima zašto?[smiley1]

trčanje je zakon :)


zanimljivo , da nitko nije primjetio da je g. Logožar smanjio svoj udio za čak 3 dionice….baš me zanima zašto?[smiley1]

valjda je trebao registrirati skuter [smiley2][smiley1]

...pig slayer...


borut70: ” zanimljivo , da nitko nije primjetio da je g. Logožar smanjio svoj udio za čak 3 dionice….baš me zanima zašto?[smiley1] ” valjda je trebao registrirati skuter [smiley2][smiley1]

…hm, jeftina registracija….[smiley2][smiley1]

trčanje je zakon :)


zanimljivo , da nitko nije primjetio da je g. Logožar smanjio svoj udio za čak 3 dionice….baš me zanima zašto?[smiley1]

Primjetio sam u svojoj danasnjoj analizi [smiley2]

Strpljen, spasen, milijunas. [quote=tenkista] 20. 11. 2008. Tko sada prodaje , taj mora da je za psihijatriju. [/quote]

New Report

Close