EIG (EIG d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska EIG (EIG d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Javno je samo ono što je u SDA, a ako nekoga zanima više-takve stvari rješavaju se privatnim porukama, a ne da se sada kolegu zbog njegove transparentnosti rasteže po forumu. Da su svi pod imenom i prezimenom na forumu, onda u redu, ali nisu.

Ignore: KressoM, delux

neš vjerovati ali uistinu se ovog puta slažem s gornjim postom Avaxa… Možemo komentirati s njim njegove transakcije ali s nekim smislom i njegovim pristankom…

Ono što je najljepše sam Borut uopće niti ne reagira na sve to a Avax žestoko.. jeli to zbog zubiju?

nema mi druge nego se zae..ti


Javno je samo ono što je u SDA, a ako nekoga zanima više-takve stvari rješavaju se privatnim porukama, a ne da se sada kolegu zbog njegove transparentnosti rasteže po forumu. Da su svi pod imenom i prezimenom na forumu, onda u redu, ali nisu.

Svaka čast, slažem se s Vama kolega. [smiley2]


Javno je samo ono što je u SDA, a ako nekoga zanima više-takve stvari rješavaju se privatnim porukama, a ne da se sada kolegu zbog njegove transparentnosti rasteže po forumu. Da su svi pod imenom i prezimenom na forumu, onda u redu, ali nisu.

apsolutno se slažem i mislim da ne bi trebali “razvlačiti” kolegu po forumu, pišite mu na private pa ako hoće nek vam odgovara, očito je Borut vrlo miran i kolegijalan kolega[smiley2]


avax10: ” Javno je samo ono što je u SDA, a ako nekoga zanima više-takve stvari rješavaju se privatnim porukama, a ne da se sada kolegu zbog njegove transparentnosti rasteže po forumu. Da su svi pod imenom i prezimenom na forumu, onda u redu, ali nisu. ” Svaka čast, slažem se s Vama kolega. [smiley2]

Stvarno ljudi, pustite Boruta na miru… Ovdje bi mogli i moderatori dat neku uputu [smiley6]

Wall Street i banke protiv ljudi. Drzave i vlade izmedju.

….
ps: ako hočeš ispis od comlinea…mogu ti ga poslati, da se ne mučiš

pa Borut, pusti djecicu nek se vesel. nemoj nasjedat da te jeftine provokacije

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.

I ja da sam Borut ja bih jos kupio , tako da se jos vise grizu malodusnici…

covjek ima svoju racunicu , a svi imamo istu mogucnost kupovine , tko voli nek izvoli

[color=blue][i]Trgovina na malo ,veliko i od panicara u korekciji [/i][/color]

http://www.poslovni.hr/47476.aspx

Hmm, ovo bi moglo biti zanimljivo i za EIG… – na drugoj stranici je dio koji baš kao da je za EIG pisan…

Struja iz plinskih elektrana
Pored nafte i plina kao glavnih energetskih opcija, ulaganja u hrvatsku energetsku budućnost tijekom sljedećeg razdoblja obuhvaćaju i elektroenergetske projekte. Od glavnih investicijskih projekata u proizvodna postrojenja posebno mjesto zauzimaju ulaganja u plinske elektrane. Riječ je o gradnji TETO Zagreb, TE Sisak i TE Osijek, ukupne snage 600 MW, te na prirodni plin kao gorivo, planiranih da budu puštene u rad krajem 2008. i 2009. Plin za rad ovih kombielektrana osiguravao bi se plinovodima Male GEE i spojem na Mađarsku ili Srbiju te iz postojećih ugovora o plinu s Inom. Ovdje valja spomenuti i ulaganja u obnovljive izvore energije koji danas imaju rastuću važnost u elektroenergetskom sustavu te ih razvijene zemlje snažno potiču. Njihovom uporabom smanjuje se emisija štetnih plinova u atmosferu, povećava sigurnost opskrbe energijom, smanjuje ovisnost o uvoznim energentima i razvija domaća industrija. Povećanje dijela obnovljivih izvora u RH je opredjeljenje i hrvatske Vlade koja će to snažno poticati. Do 2010. očekuje se porast novih obnovljivih izvora sa sadašnjih 0,5% u proizvodnji električne struje na oko 5,5%. Poboljšanje energetske učinkovitosti je također značajan segment energetske sigurnosti. Hrvatska ima značajne potencijale za poboljšanje učinkovitosti potrošnje energije. Iskorištavanje barem dijela tih potencijala bit će korisno po okoliš jer brojne energetske uštede dolaze iz smanjenja uporabe fosilnih goriva čime se smanjuje emisija stakleničkih plinova. Hrvatska nedvojbeno razmišlja strateški, zanima ju energija i zainteresirana je za energetske projekte i suradnju na tom području. Upravo po tome energetika je pokretač novog razvojnog investicijskog ciklusa u Hrvatskoj s ulaganjima u idućih pet godina 4-5 milijardi eura. Nositelji i ulagači u energetske projekte su najveće hrvatske energetske kuće Ina, HEP i Plinacro, a osim ovih energetskih područja, ulaganjima će biti obuhvaćeni i obnovljivi izvori, toplinarstvo, projekti PEOP-a i LNG.

Ha…???

super24:

nitko nije pretekao billa gatesa..

mislite na meksikanca koji je prodavao kazete za ucenje engleskog? daleko vam je on od billa gatesa

je, prestigao ga je.

Karlos Slim bogatiji od Bila Gejtsa
Utorak, 3. jul 2007. 20:38

Bil Gejts se, po svemu sudeći, više ne može hvaliti titulom najbogatijeg čoveka na svetu jer ga je odnedavno s prvog mesta medju svetskim bogatašima svrgnuo meksički telekomunikacioni tajkun Karlos Slim.

Šezdesetsedmogodišnji Slim, prema navodima meksičkog Internet-portala “Sentido Komun”, danas poseduje imovinu u iznosu od najmanje 67,8 milijardi dolara.

To je za 8,6 milijardi više od iznosa koji se pripisuje osnivaču “Majkrosofta” i dugo vremena neprikosnovenom Bilu Gejtsu.

Da je Slim na putu da svrgne Gejtsa moglo se videti u aprilu kada je časopis “Forbs” objavio da je Slim na drugom mestu, odnosno da je s njega izbacio investicionog gurua Vorena Bafeta.

Slimovo izbijanje na vrh se tumači rapidnim porastom cena deonica njegove telekomunikacione kompanije i “Inburs” banke u njegovom vlasništvu.


citao sam origigi clanak.. prestigao ga je jer mu je cijena dionica skocila… [smiley1]
nes prestizanja

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

citao sam origigi clanak.. prestigao ga je jer mu je cijena dionica skocila… [smiley1]
nes prestizanja

a nije li i Gates svojedobno na isti nacin dosao na tron???

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.

istina, ma dok ne prodaju to je sve p… dim[smiley2]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

super24:

citao sam origigi clanak.. prestigao ga je jer mu je cijena dionica skocila… [smiley1]
nes prestizanja

a nije li i Gates svojedobno na isti nacin dosao na tron???

Ja bih to izveo preuzimanjem TSCH da mi je stalo doći na listu? Ali mi nije stalo!!!!!!! ZAMISLI DA ME PROZOVU KRALJEM STOČNE HRANE??? pa ne bih se mogao braniti od stoke sitnog zuba!!!!!

Zoran Milanović: " [u]......to nisam pročitao, ne znam ništa o tome a najbolje mi je kad čujem da o tome treba odlučiti struka, ma kakva struka, mislim .........[/u]"

New Report

Close