EIG (EIG d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska EIG (EIG d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Jel ovo tocno u prilogu kako sam ja to izracunao?

ja ne mogu otvoriti….

trčanje je zakon :)


Lejzer: ” Jel ovo tocno u prilogu kako sam ja to izracunao? ” ja ne mogu otvoriti….

Ne mogu poslati jpg file..
Ako netko moze otvoriti i poslati kao jpg bilo bi lijepo..

Hvala.

Strpljen, spasen, milijunas. [quote=tenkista] 20. 11. 2008. Tko sada prodaje , taj mora da je za psihijatriju. [/quote]


borut70: ” Lejzer: ” Jel ovo tocno u prilogu kako sam ja to izracunao? ” ja ne mogu otvoriti…. ” Ne mogu poslati jpg file.. Ako netko moze otvoriti i poslati kao jpg bilo bi lijepo.. Hvala.

Evo ti…

"Wide diversification is only required when investors do not understand what they are doing." - Warren Buffet


borut70: ” Lejzer: ” Jel ovo tocno u prilogu kako sam ja to izracunao? ” ja ne mogu otvoriti…. ” Ne mogu poslati jpg file.. Ako netko moze otvoriti i poslati kao jpg bilo bi lijepo.. Hvala.

ajde kaži mi , šta je point toga?

trčanje je zakon :)


ajde kaži mi , šta je point toga?

Reci ti meni [smiley2]
Ne kuzim ni ja tocan point.
Jedan od pointa bi mogao biti da bi se jeftinije dokupilo jos recimo..

Strpljen, spasen, milijunas. [quote=tenkista] 20. 11. 2008. Tko sada prodaje , taj mora da je za psihijatriju. [/quote]


borut70: ” ajde kaži mi , šta je point toga? ” Reci ti meni [smiley2] Ne kuzim ni ja tocan point. Jedan od pointa bi mogao biti da bi se jeftinije dokupilo jos recimo..

aha to tebe muči….
ovako:29.6 sam kupio ..vidio si po kojoj cijeni

3.7. sam kupio po 148….to se još ne vidi
4.7 sam kupio po 148, 13… to se još ne vidi
i imam sad jedan nalog na 140, 25…to se nadam da če proči
pitaš , zašto? zbog toga što se tog dana nije dobilo jeftinije, a sledeči dan su me poklopili na kupnji….ok?
i još nešto….svejedno mi je dali je po 150 ili 148…..kad budemo došli na moj target , neču gledati na kunicu ili dvije
bok
ps: ako hočeš ispis od comlinea…mogu ti ga poslati, da se ne mučiš

trčanje je zakon :)

borut70, koliki ti je target, i u kojem roku… ? okvirno naravno… i sto mislis da ce biti trigger da napokon krenemo up?

“Please, God, Just One More Bubble.”


aha to tebe muči…. ovako:29.6 sam kupio ..vidio si po kojoj cijeni 3.7. sam kupio po 148….to se još ne vidi 4.7 sam kupio po 148, 13… to se još ne vidi i imam sad jedan nalog na 140, 25…to se nadam da če proči pitaš , zašto? zbog toga što se tog dana nije dobilo jeftinije, a sledeči dan su me poklopili na kupnji….ok? i još nešto….svejedno mi je dali je po 150 ili 148…..kad budemo došli na moj target , neču gledati na kunicu ili dvije bok ps: ako hočeš ispis od comlinea…mogu ti ga poslati, da se ne mučiš

Ne treba nikakav ispis, ne mucim se ja.
Nemoj se odmah ljutiti.
Pa zar ne smijemo analizirati dnevne transakcije?

btw. Nije mi jasan samo dio s 20 komada po cijeni od 149,99 kuna od dana 29.06.?

Strpljen, spasen, milijunas. [quote=tenkista] 20. 11. 2008. Tko sada prodaje , taj mora da je za psihijatriju. [/quote]

Ne kužim što ste navalili na Boruta i po koliko je on kupio?? To su njegove privatne stvari i ne tiču se nikoga na forumu, a kamo li da si netko uzima za pravo komentirati zašto je kupio po ovoj ili onoj cijeni. Nevjerojatno!

Ignore: KressoM, delux

pa mora se malo tema oživiti… kako? s onim što se ponudi trenutno [smiley2][smiley2][smiley2]

nema mi druge nego se zae..ti


Ne kužim što ste navalili na Boruta i po koliko je on kupio?? To su njegove privatne stvari i ne tiču se nikoga na forumu, a kamo li da si netko uzima za pravo komentirati zašto je kupio po ovoj ili onoj cijeni. Nevjerojatno!

Nitko nije navalio, ja sam samo postavio pitanje da vidim jel sam dobro izracunao.
Gledam da nadem point, mozda tada i meni neke stvari budu jasnije.
Nista vise.

Strpljen, spasen, milijunas. [quote=tenkista] 20. 11. 2008. Tko sada prodaje , taj mora da je za psihijatriju. [/quote]


Ne kužim što ste navalili na Boruta i po koliko je on kupio?? To su njegove privatne stvari i ne tiču se nikoga na forumu, a kamo li da si netko uzima za pravo komentirati zašto je kupio po ovoj ili onoj cijeni. Nevjerojatno!

avaxe, kako su privatne stvari kada pisu na SDA?
Borut je jedan od rijetkih na forumu ko je transparentan i ko se ne skriva iza kojekakvih nickova kao mi ostali (isto vrijedi i za cijenjenog kolegu mreicha)… kad dodjes u TOP10 stvari prestaju biti privatne… ako se moze komentirati koji je fond kupio koliko dionica po kojoj cijeni, zasto se ne bi moglo komentirati ili konzultirati sa privatnim osobama, pogotovo koji su prisutni na forumu
koliko sam shvatio, nitko ovdje nema lose namjere

“Please, God, Just One More Bubble.”

New Report

Close