EIG (EIG d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska EIG (EIG d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

a tema Elka…[smiley6]


a tema Elka…[smiley6]

Normalno, kad se mi Elkaši spremamo za koju godinu ubaciti u listu bogataša![smiley1]

1. PROFICIO D.D. 1.121.848 73,01 Osnovni račun
2. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. ZAGREB 56.000 3,64 Skrb. račun
3. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 42.724 2,78 Skrb. račun
4. LOGOŽAR VLADIMIR 7.297 0,47 Osnovni račun
5. VOLKO D.O.O. 6.747 0,44 Osnovni račun
6. HPB D.D. 6.431 0,42 Skrb. račun
7. TVORNICA STOČNE HRANE D.D. 5.980 0,39 Osnovni račun
8. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 4.812 0,31 Osnovni račun
9. PBZ D.D. 4.500 0,29 Skrb. račun
10. ROJC BORUT 4.076 0,27 Osnovni račun
Ukupno: 82,03

Borut je namirisao pečenje…[smiley1]

Novac je kisik burze!

Borut nadokupio 397 kom.


nitko nije pretekao billa gatesa..

mislite na meksikanca koji je prodavao kazete za ucenje engleskog? daleko vam je on od billa gatesa

je, prestigao ga je.

Karlos Slim bogatiji od Bila Gejtsa
Utorak, 3. jul 2007. 20:38

Bil Gejts se, po svemu sudeći, više ne može hvaliti titulom najbogatijeg čoveka na svetu jer ga je odnedavno s prvog mesta medju svetskim bogatašima svrgnuo meksički telekomunikacioni tajkun Karlos Slim.

Šezdesetsedmogodišnji Slim, prema navodima meksičkog Internet-portala “Sentido Komun”, danas poseduje imovinu u iznosu od najmanje 67,8 milijardi dolara.

To je za 8,6 milijardi više od iznosa koji se pripisuje osnivaču “Majkrosofta” i dugo vremena neprikosnovenom Bilu Gejtsu.

Da je Slim na putu da svrgne Gejtsa moglo se videti u aprilu kada je časopis “Forbs” objavio da je Slim na drugom mestu, odnosno da je s njega izbacio investicionog gurua Vorena Bafeta.

Slimovo izbijanje na vrh se tumači rapidnim porastom cena deonica njegove telekomunikacione kompanije i “Inburs” banke u njegovom vlasništvu.

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.

Jel mozda netko sprema transakcije elke od trgovanja prijasnjih dana?

Strpljen, spasen, milijunas. [quote=tenkista] 20. 11. 2008. Tko sada prodaje , taj mora da je za psihijatriju. [/quote]

Imam samo svoje, ali čekaj dok stignem Boruta. Cilj mi ga je prestići ko meksikancu Gatesa![smiley2]


Jel mozda netko sprema transakcije elke od trgovanja prijasnjih dana?

nešto imam, ali ne sve…šta te zanima?

trčanje je zakon :)


Lejzer: ” Jel mozda netko sprema transakcije elke od trgovanja prijasnjih dana? ” nešto imam, ali ne sve…šta te zanima?

Jucer minus tri.

Strpljen, spasen, milijunas. [quote=tenkista] 20. 11. 2008. Tko sada prodaje , taj mora da je za psihijatriju. [/quote]


borut70: ” Lejzer: ” Jel mozda netko sprema transakcije elke od trgovanja prijasnjih dana? ” nešto imam, ali ne sve…šta te zanima? ” Jucer minus tri.

trčanje je zakon :)

Jel ovo tocno u prilogu kako sam ja to izracunao?

Strpljen, spasen, milijunas. [quote=tenkista] 20. 11. 2008. Tko sada prodaje , taj mora da je za psihijatriju. [/quote]

New Report

Close