EIG (EIG d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska EIG (EIG d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Cini se da je krenulo malo..

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words

prodaja šuplja, kupnja nevoljka, a cijena povoljna.

samo nek oni nama naprave jedan dobar polugodišnji izvještaj i nema straha za ljetovanje i zimovanje

Dva i dva su četri, ali ne uvijek


Lako je mudrovati kad si prethodno pogledao stanje K/P: [smiley2]

Morat te razuvjeriti, nemam mostić i nisam ništa vidio, jednostavno sam osjetio. A inače nemam nos za te stvari, možda me konačno krenulo.

[smiley1]

ja sam cisto laik u FI-ovima, pa me zanima da li se para koju elka trenutno puca u TNSA moze nekim akrobacijama prikazati kao gubitak?

recimo, kupuju po 8000, pa u fin. imovini iskazu nominalnu vrijednost ili sl.

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


ja sam cisto laik u FI-ovima, pa me zanima da li se para koju elka trenutno puca u TNSA moze nekim akrobacijama prikazati kao gubitak?

recimo, kupuju po 8000, pa u fin. imovini iskazu nominalnu vrijednost ili sl.

NE

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.


EIG D.D./REDOVNA DIONICA ELKA-R-A Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. PROFICIO D.D. 1.121.848 73,01 Osnovni račun
2. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. ZAGREB 56.000 3,64 Skrb. račun
3. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 42.724 2,78 Skrb. račun
4. LOGOŽAR VLADIMIR 6.779 0,44 Osnovni račun
5. VOLKO D.O.O. 6.747 0,44 Osnovni račun
6. HPB D.D. 6.104 0,40 Skrb. račun
7. TVORNICA STOČNE HRANE D.D. 5.000 0,33 Osnovni račun
8. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 4.812 0,31 Osnovni račun
9. PBZ D.D. 4.500 0,29 Skrb. račun
10. ROJC BORUT 3.417 0,22 Osnovni račun Ukupno: 81,8

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. PROFICIO D.D. 1.121.848 73,01 Osnovni račun
2. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. ZAGREB 56.000 3,64 Skrb. račun
3. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 42.724 2,78 Skrb. račun
4. LOGOŽAR VLADIMIR 7.264 0,47 Osnovni račun [color=red]+485[/color]
5. VOLKO D.O.O. 6.747 0,44 Osnovni račun
6. HPB D.D. 6.154 0,40 Skrb. račun [color=red]+50[/color]
7. TVORNICA STOČNE HRANE D.D. 5.000 0,33 Osnovni račun
8. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 4.812 0,31 Osnovni račun
9. PBZ D.D. 4.500 0,29 Skrb. račun
10. ROJC BORUT 3.417 0,22 Osnovni račun
Ukupno: 81,90

Strpljen, spasen, milijunas. [quote=tenkista] 20. 11. 2008. Tko sada prodaje , taj mora da je za psihijatriju. [/quote]

Zagovornici Elke kao velike dionice danas skok od 3,42 %. Evo da neplačete išla je malo gore ,ali premalo.

E, jučer smo došli do zaključka da nitko od prvih 10 ne prodaje( mislim da je to bilo na Elki) a danas vidimo da još kupuju, i ja sam trebao. Dobar znak.

Zagovornici Elke kao velike dionice danas skok od 3,42 %. Evo da neplačete išla je malo gore ,ali premalo.

Ja sam zadovoljan sa 3,42 % na dan. pitaj ove u Americi jel bi oni bili? Zato ti nisi u dionici jer ti je premalo. Ništa, kupi si gaće ( Punt) ili otrov (Herbos), to bu jako skočilo jednog dana.

Sad treba pricekati izvjestaj ili neku udarnu vijest da se to malo vise podigne.
Istina je da top 10 vise ne prodaje sto je u svakom slucaju dobra vijest, a jos bolja je kao sto vec tenkista i rece da se podebljava top 10.
sit end vejt.

Strpljen, spasen, milijunas. [quote=tenkista] 20. 11. 2008. Tko sada prodaje , taj mora da je za psihijatriju. [/quote]


Sad treba pricekati izvjestaj ili neku udarnu vijest da se to malo vise podigne.
Istina je da top 10 vise ne prodaje sto je u svakom slucaju dobra vijest, a jos bolja je kao sto vec tenkista i rece da se podebljava top 10.
sit end vejt.

sutra cemo opet vidjeti da su se neki iz TOP10 podebljali…

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.

Tenkista moram te razočarat niti imam Herbos niti Punt mada znam ko se na Puntu operjao .Elku imam za tvoju informaciju i vjerujem u tu dionicu na duži rok. Samo nevolim priče sad će to 200 kn saće 250 kn.Kužiš i meni odgovara rast , ali sad je vrijeme za sakupljanje. Dionica se kreće većinom od 140 kn do 160 kn sa manjim odstupanjima znači idealno za akumulaciju, ali pravog rasta još nema i neće biti sutra prekosutra kako pojedinci tvrdite.

New Report

Close