EIG (EIG d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska EIG (EIG d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Elka i dalje dokazuje da je čvrsto zabetonirana dionica.Promet 10 komada. Ne pomaže ni cenzura ni sveta voda , Elka ni makac.

Stary mislim da si u pravu ovaj put , vec mi zlo od njenih potencijala
ali ju ipak necu dati ispod 200kn pa makar cekao 100god[smiley1]

[color=blue][i]Trgovina na malo ,veliko i od panicara u korekciji [/i][/color]

Elka je jedinstvena priča.Ja očekujem prije izlaska polugodišnjeg izvještaja špekulantski rast do 180kn a ako izvještaj bude dobar onda da se prevali 200 kunjerosa.Za mjesec dana ćemo sve vidjeti!

Novac je kisik burze!

E stvarno rasta od 1,40% dovoljno za ulaz i izlaz ak ti je provizija 0,70 i saldo opet 0%.


Elka i dalje dokazuje da je čvrsto zabetonirana dionica.Promet 10 komada. Ne pomaže ni cenzura ni sveta voda , Elka ni makac.

Evo tko non stop plače [smiley1]

EIG D.D./REDOVNA DIONICA ELKA-R-A

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. PROFICIO D.D. 1.121.848 73,01 Osnovni račun
2. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. ZAGREB 56.000 3,64 Skrb. račun
3. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 42.724 2,78 Skrb. račun
4. LOGOŽAR VLADIMIR 6.779 0,44 Osnovni račun
5. VOLKO D.O.O. 6.747 0,44 Osnovni račun
6. HPB D.D. 6.104 0,40 Skrb. račun
7. TVORNICA STOČNE HRANE D.D. 5.000 0,33 Osnovni račun
8. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 4.812 0,31 Osnovni račun
9. PBZ D.D. 4.500 0,29 Skrb. račun
10. ROJC BORUT 3.417 0,22 Osnovni račun
Ukupno: 81,8

Stanje nepromijenjeno, nitko od prvih deset više ne prodaje, PBZ će si ostaviti ovih 4500 kom kao što sam i pretpostavljao. nadam se da će se konačno povući prodaja i da idemo up.


Stanje nepromijenjeno, nitko od prvih deset više ne prodaje, PBZ će si ostaviti ovih 4500 kom kao što sam i pretpostavljao. nadam se da će se konačno povući prodaja i da idemo up.

Ne mogu nikako zaboraviti onaj nalog na 16Xkn od 3X XXX kom na prodaji,to nisam nikad vidio.Ovo je namjerno “gušena” dionica,kratkoročno je svašta moguće ali dugoročno ide tamo gdje treba…

Novac je kisik burze!


Ne mogu nikako zaboraviti onaj nalog na 16Xkn od 3X XXX kom na prodaji,to nisam nikad vidio.Ovo je namjerno “gušena” dionica,kratkoročno je svašta moguće ali dugoročno ide tamo gdje treba…

Znaci jos se kratkorocno moze nesto “lose” ocekivati?
Izvjestaj samo sto nije.. jel se do izvjetaja broji kratkorocno? 😉

Strpljen, spasen, milijunas. [quote=tenkista] 20. 11. 2008. Tko sada prodaje , taj mora da je za psihijatriju. [/quote]

Ako izvještaj bude dobar e onda je više ništa ne može zaustaviti…do izvještaja je svašta moguće al vjerujem u špekulativni rast prije izlaska izvještaja…

Novac je kisik burze!


Ako izvještaj bude dobar e onda je više ništa ne može zaustaviti…do izvještaja je svašta moguće al vjerujem u špekulativni rast prije izlaska izvještaja…

Do izvjestaja je svasta moguce. Sto to znaci?
I nize od 140 spada u svasta ili?

Strpljen, spasen, milijunas. [quote=tenkista] 20. 11. 2008. Tko sada prodaje , taj mora da je za psihijatriju. [/quote]

A daj mi molim te objasni tko će ti prodavati po 140 kn ili čak niže od toga prije izvještaja?

Ignore: KressoM, delux


A daj mi molim te objasni tko će ti prodavati po 140 kn ili čak niže od toga prije izvještaja?

A poslije izvjestaja bi mogao?

Strpljen, spasen, milijunas. [quote=tenkista] 20. 11. 2008. Tko sada prodaje , taj mora da je za psihijatriju. [/quote]

New Report

Close