EIG (EIG d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska EIG (EIG d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


pa nije tu pitanje vjere u ELKA, nego je ocito da PBZ hoce jos prodati… ima nas i dovoljno kupaca, samo je pitanje koliko je tko spreman platiti, da nije pocelo licitiranje, PBZ bi bili prisiljeni prodati i po 135,00kn, samo sto kupci postaju nestrpljivi… ja sam spreman platiti i 145, ali zasto ako PBZ daje i jeftinije

slažem se…

trčanje je zakon :)

Arap :

pa nije tu pitanje vjere u ELKA, nego je ocito da PBZ hoce jos prodati… ima nas i dovoljno kupaca, samo je pitanje koliko je tko spreman platiti, da nije pocelo licitiranje, PBZ bi bili prisiljeni prodati i po 135,00kn, samo sto kupci postaju nestrpljivi… ja sam spreman platiti i 145, ali zasto ako PBZ daje i jeftinije

Pa ovo je za nepovjerovat ELKA pada a čovjek hoće platiti 145 kn.Sada kupnja 142 kn. Sa izglednim daljnim padpm cijene. Pravilo 1) Kupi dionicu što jeftinije.
Nemojte nasjedati na ovakove preporuke čovjek hoće platiti i više , a nedaju mu nego ruše cijenu.
Sami razmislite.

Purgeru007 imaš li ti Elku ?

Avax10 možeš ponoviti k/p, hvala


Purgeru007 imaš li ti Elku ?

Šta mu je zabranjeno pisat ako nema dionicu ?? Valjda si svjestan kako bi izgledao forum da pišu
samo oni šta imaju određenu dionicu. To sam već jednom napisao svi bi sjedili u prvom redu klimali glavom i pljeskali. Ova dionica je mrak.

Samo nikako da joj upale svitlo.


Avax10 možeš ponoviti k/p, hvala

Strpljen, spasen, milijunas. [quote=tenkista] 20. 11. 2008. Tko sada prodaje , taj mora da je za psihijatriju. [/quote]


Arap : pa nije tu pitanje vjere u ELKA, nego je ocito da PBZ hoce jos prodati… ima nas i dovoljno kupaca, samo je pitanje koliko je tko spreman platiti, da nije pocelo licitiranje, PBZ bi bili prisiljeni prodati i po 135,00kn, samo sto kupci postaju nestrpljivi… ja sam spreman platiti i 145, ali zasto ako PBZ daje i jeftinije Pa ovo je za nepovjerovat ELKA pada a čovjek hoće platiti 145 kn.Sada kupnja 142 kn. Sa izglednim daljnim padpm cijene. Pravilo 1) Kupi dionicu što jeftinije. Nemojte nasjedati na ovakove preporuke čovjek hoće platiti i više , a nedaju mu nego ruše cijenu. Sami razmislite.

purger-james bond, pogledaj malo bolje sto sam napisao prije nego krivo protumacis… ja sam rekao da sam spreman platiti 145kn, ali ne i da cu platiti kad vidim da se moze jeftinije… da nema PBZ-a placao bih ju skupa s ostalima i 150 i 155kn… odmori se malo… proseci, udahni svjezeg zraka

“Please, God, Just One More Bubble.”

Jeste vidili da je EIG ušao na 10. mjesto u TNSA-i? Quo vadis Eiže?

TNSA top10:

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 8.071 28,07 Osnovni račun
2. JOZIĆ TOMO 1.484 5,16 Osnovni račun
3. HPB D.D. 1.420 4,94 Skrb. račun
4. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 1.153 4,01 Skrb. račun
5. FILIPOVIĆ MARIJAN 1.029 3,58 Osnovni račun
6. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 603 2,10 Skrb. račun
7. HOMAN MOIRA 444 1,54 Osnovni račun
8. MITROVIĆ MILIVOJ 329 1,14 Osnovni račun
9. ALVIŽ NICOLAS 301 1,05 Osnovni račun
10. EIG D.D. 260 0,90 Osnovni račun
Ukupno: 52,49

Baš dobro što sad imamo i količine.. zanimljivije je ovako pratit promet na burzi i uspoređivat promjene u Top10.. pa onda kovat svoje teorije kruha i igara [smiley2]

Sva sreća da sam ga se riješio ipak je to samo inv. fond.


Sva sreća da sam ga se riješio ipak je to samo inv. fond.

Kaj je i tvornica stočne hrane samo investicijski fond? Ja mislim upravo suprotno, da ti je žao što si prodao.[smiley2]

Nije. Za kratkoročno ulaganje ima trenutno i boljih prilika.

New Report

Close