EIG (EIG d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska EIG (EIG d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Što je ovo?

Kupnja 135 Elka pada gdje su sad junačine sa cijenom 160 kn +. Govorio sam da će pasti ,a vi me napadnete
i proričete rast opet vaša greška.

namjestaljka.. sacekusa, zavjera..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

mislim da bi meni bilo najbolje da se spakiram i na more.. nije me bilo prosli tjedan i bolje da nie jer da sam gledao sta se sve dogogodilo s djurom, bzjk i ostalima u to vrijeme fino bi me srce strefilo.. jos sam s ptkm u najboljem stanju a nju sam kupovao po 309[smiley2]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


Kupnja 135 Elka pada gdje su sad junačine sa cijenom 160 kn +. Govorio sam da će pasti ,a vi me napadnete i proričete rast opet vaša greška.

Kad bi ti bilo jasnije funkcioniranje burze i K/P shvaito bi da to ne znači ništa. Ajde stavi svu svoju količinu na 140 kn da vidimo koliko sekundi će tamo ostati….

Ignore: KressoM, delux

sacekusa ne funkcionira bas blistavo..

ajd borut i ostali janezi pokupite sad to sto se skupilo do 150 da ne moram gledati ovaj ruzni minusic u portfoliu..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Ne daju se dionicari ELKE! Nitko ne da ispod 147[smiley1]

"Wide diversification is only required when investors do not understand what they are doing." - Warren Buffet

purger007:

Kupnja 135 Elka pada gdje su sad junačine sa cijenom 160 kn +. Govorio sam da će pasti ,a vi me napadnete i proričete rast opet vaša greška.

Kad bi ti bilo jasnije funkcioniranje burze i K/P shvaito bi da to ne znači ništa. Ajde stavi svu svoju količinu na 140 kn da vidimo koliko sekundi će tamo ostati….


avax10 ako tako vjeruješ u ELKU stavi nalog na kupnju( nekoliko tisuća kom.) na 140 pa ćemo vidjet dal te bude neko poklopio ili ćeš ti biti taj koji bude probio barijeru prema gore!

Pametan covjek zamjecuje sve. Glupi na sve ima neku zamjerku

Eto ti ga na, sad se počela opet slagati kupnja na 140. Ajte ljudi na more, pustite ELKU još malo dolje

K:
140,50 100
140,00 1000
138,00 1700
137,51 250
137,00 70
P:
147,50 131
147,90 88
148,50 100
149,95 300
149,96 39

Ignore: KressoM, delux


avax10 ako tako vjeruješ u ELKU stavi nalog na kupnju( nekoliko tisuća kom.) na 140 pa ćemo vidjet dal te bude neko poklopio ili ćeš ti biti taj koji bude probio barijeru prema gore!

Pa vjeruje..

Ma znam da neće ići, ali nervira me više ovo lupetanje kako ELKA ne vrijedi jer netko bla bla bla…..Ja stvarno želim kupiti 1000 komada, pa i 2000 na 140 kn.

Cini se da je i stavio.. [smiley2]

Strpljen, spasen, milijunas. [quote=tenkista] 20. 11. 2008. Tko sada prodaje , taj mora da je za psihijatriju. [/quote]

Nisam još stavio jer znam da onda nitko neće prodati nego će se prodaja dići gore, ali čim se pojavi prodaja na 140 – kupujem. Ajde stavite pa provjerite.

Ignore: KressoM, delux

pa nije tu pitanje vjere u ELKA, nego je ocito da PBZ hoce jos prodati… ima nas i dovoljno kupaca, samo je pitanje koliko je tko spreman platiti, da nije pocelo licitiranje, PBZ bi bili prisiljeni prodati i po 135,00kn, samo sto kupci postaju nestrpljivi… ja sam spreman platiti i 145, ali zasto ako PBZ daje i jeftinije

“Please, God, Just One More Bubble.”

New Report

Close