EIG (EIG d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska EIG (EIG d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


mark1: ” Htjeli priznat ili ne stanje u prvih deset je katastrofa.Ovih sedam od četvrtog do desetog ima cca 36000 dionica , a imaće i manje ako PBZ ovo proda. ” I? Što s time? Dionica više ne vrijedi?

Nisam to rekao , ali mi pojasni što ako Proficio kupi još cirka 200000 dionica di su onda preostali dioničari i što onda imaju.

Imaju imaju kolega

Ide to, ide to pa na koliko? opet do 160 kn. jad i bijeda pogledajte zarade na drugim dionicama.

pa zadnjih tjedana bas i nije bilo puno dionica na kojima se zarađivalo. a koliki su prometi na Elki prosli na nivou od 150 kn, garancija su da tesko da ce bitno sto ispod toga vise i prolaziti…

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.

Nisam to rekao , ali mi pojasni što ako Proficio kupi još cirka 200000 dionica di su onda preostali dioničari i što onda imaju.

a daj ti meni probaj pojasniti od koga ce to PRFC kupiti tih 200.000 dionica na ovom nivou??? do 300 kn mozda i moze to napraviti. ispod 200 ne moze skupiti nikakve ozbiljnije kolicine….

i da, alternativni izvori energije su definitivno bussines buducnosti. tko je spreman cekati, na ovim ce dionicama dobro zaraditi. spekulanti koji misle to prodavati do 200 bolje da izadju sad u korekciji. ima u TOP10 ekipe koja ce kupovati. [smiley1] jel tako Borut? nismo se jos mi svi ni poslikali [smiley2]

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.


avax10: ” mark1: ” Htjeli priznat ili ne stanje u prvih deset je katastrofa.Ovih sedam od četvrtog do desetog ima cca 36000 dionica , a imaće i manje ako PBZ ovo proda. ” I? Što s time? Dionica više ne vrijedi? ” Nisam to rekao , ali mi pojasni što ako Proficio kupi još cirka 200000 dionica di su onda preostali dioničari i što onda imaju.

Evo iskreno, ja navijam da cijena padne na 140, bez obzira što sam nakrcan s ELKA. Ako netko želi prodati 1000 komada po 140 kn nek se javi na private.

Ignore: KressoM, delux

mark1:

avax10: ” mark1: ” Htjeli priznat ili ne stanje u prvih deset je katastrofa.Ovih sedam od četvrtog do desetog ima cca 36000 dionica , a imaće i manje ako PBZ ovo proda. ” I? Što s time? Dionica više ne vrijedi? ” Nisam to rekao , ali mi pojasni što ako Proficio kupi još cirka 200000 dionica di su onda preostali dioničari i što onda imaju.

Evo iskreno, ja navijam da cijena padne na 140, bez obzira što sam nakrcan s ELKA. Ako netko želi prodati 1000 komada po 140 kn nek se javi na private.


nece ici kolega. ja sam spreman ponuditi lipu vise
[smiley1]

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.

Ma znam da neće ići, ali nervira me više ovo lupetanje kako ELKA ne vrijedi jer netko bla bla bla…..Ja stvarno želim kupiti 1000 komada, pa i 2000 na 140 kn.

Ignore: KressoM, delux


mark1: ” Nisam to rekao , ali mi pojasni što ako Proficio kupi još cirka 200000 dionica di su onda preostali dioničari i što onda imaju. ” a daj ti meni probaj pojasniti od koga ce to PRFC kupiti tih 200.000 dionica na ovom nivou??? do 300 kn mozda i moze to napraviti. ispod 200 ne moze skupiti nikakve ozbiljnije kolicine…. i da, alternativni izvori energije su definitivno bussines buducnosti. tko je spreman cekati, na ovim ce dionicama dobro zaraditi. spekulanti koji misle to prodavati do 200 bolje da izadju sad u korekciji. ima u TOP10 ekipe koja ce kupovati. [smiley1] jel tako Borut? nismo se jos mi svi ni poslikali [smiley2]

moj nalog več 2 dana čeka paničare……

trčanje je zakon :)


” moj nalog več 2 dana čeka paničare……

Ajd uspori malo, preuzet ćeš ELKU ako ovako nastaviš. A mi nećemo uspjeti ništa dokupiti.[smiley5]

Ignore: KressoM, delux

moze k-p?

K:
146,05 4
145,50 70
145,01 43
145,00 485
135,01 100
P:
147,50 131
147,90 88
148,50 100
149,95 300
149,96 39

Ignore: KressoM, delux

Nema vise kupnje iznad 135 kn. Moglo bi jako fino zaroniti…

"Wide diversification is only required when investors do not understand what they are doing." - Warren Buffet

New Report

Close