EIG (EIG d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska EIG (EIG d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kolega mauricije nas dvojica smo večeras ko jeka-jeka – jeka [smiley1][smiley1][smiley1]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

A što ćeš tako razmišljaju noćni investitori.[smiley2]

Ja sam ispunio jučer svoj obećanje za onaj Mikado i dokupio elke po 150…[smiley11]

Na pomolu je nova energetsko-industrijska revolucija....

Možda je pametnije kupovati PROFICIO po 74 kn nego ELKU na 150 kn. Ionako je Proficio većinski vlasnik a
” transparentnost ” poslovanja je jednako dobra.


Možda je pametnije kupovati PROFICIO po 74 kn nego ELKU na 150 kn. Ionako je Proficio većinski vlasnik a
” transparentnost ” poslovanja je jednako dobra.

Otom potom, proficio nije elka.

dovoljno je pogledati unija papir belišće odnos. Vrlo slična situacija


Možda je pametnije kupovati PROFICIO po 74 kn nego ELKU na 150 kn. Ionako je Proficio većinski vlasnik a ” transparentnost ” poslovanja je jednako dobra.

Imao sam PRFC pred dosta vremena i srećom prodao. ELKA je od tad napravila skok sa 115 na 150, a ubrzo očekujem i sljedeći na oko 180, a PRFC će i dalje stajati na 74-77 kn.

Ignore: KressoM, delux

A stvarno je strašan taj skok na dugo vrijeme sa 115 na 150 kn. U tom vremenu je Petrokemija otišla sa 70 kn na 280 kn. Elka dionica koja miruje.

Zašto pišeš besmislice? PTKM je bila na 70 kn pred 2-3 godine, a ELKA je porasla sa 115 na 150 u zadnjih par mjeseci s time da nije još ni na BV došla. PRFC se oko 75 kn vrti već jaaaako dugo, a tako će i ostati jer gazdama odgovara polagano i dugo skupljanje na ovim razinama.

Ignore: KressoM, delux


A stvarno je strašan taj skok na dugo vrijeme sa 115 na 150 kn. U tom vremenu je Petrokemija otišla sa 70 kn na 280 kn. Elka dionica koja miruje.

ako tebi 40% u godinu dana nije puno, onda zbilja nisi za dionice. uskoro ćeš biti sretan sa 10% godišnje…

Skupe se 2 klinca na forumu, još k tome iz Zagreba i počnu pisati bedastoće i onda svi i odgovaraju. Zato ja uvijek pjevam o Dalmaciji.

http://www.vjesnik.hr/html/2007/06/16/Clanak.asp?r=tem&c=1

tema je mozda vise za ddjh i koei ,ali neka se nadje

Zato su investitori HEP-u već podnijeli zahtjeve za priključenje vjetroelektrana ukupne snage čak 1555,9 megavata, što je više od dvije nuklearke Krško.


http://www.vjesnik.hr/html/2007/06/16/Clanak.asp?r=tem&c=1

tema je mozda vise za ddjh i koei ,ali neka se nadje


Zato su investitori HEP-u već podnijeli zahtjeve za priključenje vjetroelektrana ukupne snage čak 1555,9 megavata, što je više od dvije nuklearke Krško.

New Report

Close