EIG (EIG d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska EIG (EIG d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

1. PROFICIO D.D. 1.121.848 73,01 Osnovni račun
2. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. ZAGREB 54.266 3,53 Skrb. račun
3. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 42.724 2,78 Skrb. račun
4. VOLKO D.O.O. 6.747 0,44 Osnovni račun
5. LOGOŽAR VLADIMIR 6.227 0,41 Osnovni račun
6. HPB D.D. 6.157 0,40 Skrb. račun
7. PBZ D.D. 5.000 0,33 Skrb. račun
8. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 4.812 0,31 Osnovni račun
9. TVORNICA STOČNE HRANE D.D. 4.000 0,26 Osnovni račun
10. DOM IZGRADNJA D.O.O. 3.376 0,22 Osnovni račun
Ukupno: 81,68

Idući tjedan nam PBZ skrbnički konačno izletava iz top 10.

Aleluja!!! [smiley2]

Mogo bi čak i idući tjedan bit lagani stampedo na Elki, jer se i trend na tržištu se lagano okreće, CROBEX dva dana zaredom u debelom plusu, a i cijeli svijet se par dana zeleni – vrijeme je za nove uspone 😉

Samo jedno pitanje.
Tko ce kupovati i dizati cijenu do “200” kuna, ako smo siti na 150 vec?

A isto tako vjerujem da oni koji su usli u ELKU prije mjesec i vise dana jedva cekaju 160, 170 kuna da izadu. Pa ce onda oni dodatno stopati cijenu.

Strpljen, spasen, milijunas. [quote=tenkista] 20. 11. 2008. Tko sada prodaje , taj mora da je za psihijatriju. [/quote]


Samo jedno pitanje. Tko ce kupovati i dizati cijenu do “200” kuna, ako smo siti na 150 vec? A isto tako vjerujem da oni koji su usli u ELKU prije mjesec i vise dana jedva cekaju 160, 170 kuna da izadu. Pa ce onda oni dodatno stopati cijenu.

Kupovat će oni koji su prodavali s gubitkom, jer je to njihov stil investiranja :p

A tko ti kaže da će se ekipa iskrcavat na 160-170? Reko bi da su se igrači na sitno već razbježali 😉

Nema glupih pitanja Lejzeru, ima samo odgovora, pa ću biti jasan.

Prije godinu dana isto je pitanje postavio jedan školarac na ovom forumu na sljedeći način:

Tko će kupovati Petrokemiju na 200, ako sada na 120-130 neće nitko, odnosno ako je sve pokupovano???

Zamišljam kako vi investirate, ili još bolje kako razmišljate i dolazim do 2 zaključka:

1. zeleni, pa učite
2. za.ebavate

Bit će da je redni broj 2.

Isto pitanje koje si postavio, postavljali su mnogi dok je Belje bilo na 50 kuna, Končar na 200 kuna itd.


Zamišljam kako vi investirate, ili još bolje kako razmiščjate i dolaim do 2 zaključka: 1. zeleni, pa učite 2. za.ebavate Bit će da je redni broj 2. Isto pitanje koje si postavio, postavljali su mnogi dok je Belje bilo na 50 kuna, Končar na 200 kuna itd.

Dobro razmisljanje.
Ali svi znamo da ELKA ide na “200” jelte? O tome imamo ispisane desetke i desetke stranica na ovom forumu. Pa zasto je jos ne kupimo?

btw. Belje sam gledao na 60 kuna i razmisljao i dok sam smislio vec je bilo na 70. To su bili dani kad Samodol nije imao svoja pravila [smiley2]

Strpljen, spasen, milijunas. [quote=tenkista] 20. 11. 2008. Tko sada prodaje , taj mora da je za psihijatriju. [/quote]

mauricije:

Zamišljam kako vi investirate, ili još bolje kako razmiščjate i dolaim do 2 zaključka: 1. zeleni, pa učite 2. za.ebavate Bit će da je redni broj 2. Isto pitanje koje si postavio, postavljali su mnogi dok je Belje bilo na 50 kuna, Končar na 200 kuna itd.

Dobro razmisljanje.
Ali svi znamo da ELKA ide na “200” jelte? O tome imamo ispisane desetke i desetke stranica na ovom forumu. Pa zasto je jos ne kupimo?

Pa kupujemo kolega… neznam kako drugi al nemamo baš svi uvijek na tone slobodne love za kupovat sve u nedogled…. Što sam misliio kupit sam kupio, neću valjda cijeli portfelj utuć u ELKA, sada se treba malo strpiti, ima ko će kupovati po 200 – bit će dobrovoljaca ko u priči kad za to dođe vrijeme- molit će da im prodaš [smiley2]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

Vidiš Lejzeru, to je krivo razmišljanje. Čim stvari stoje zašto ovo, zašto ono. Tko to zna, to je tako. Nikad, osobno, nisam rekao da će Elka na 200 kuna.
Također, nemaju ljudi stalno love da dokupljuju. Kupovat će kasnije kada cijena jednom krene, tako je to uvijek.


btw. Belje sam gledao na 60 kuna i razmisljao i dok sam smislio vec je bilo na 70. To su bili dani kad Samodol nije imao svoja pravila [smiley2]

to su bili divni dani, sad ne znaš tko pije tko plaća


Pa kupujemo kolega… neznam kako drugi al nemamo baš svi uvijek na tone slobodne love za kupovat sve u nedogled…. Što sam misliio kupit sam kupio, neću valjda cijeli portfelj utuć u ELKA, sada se treba malo strpiti, ima ko će kupovati po 200 – bit će dobrovoljaca ko u priči kad za to dođe vrijeme- molit će da im prodaš [smiley2]

Ako je nesto ziher, zasto ne sve upucat unutra?
Primjera radi ja sam jedno vrijeme imao sve u jednom. Nije bilo podjele rizika i debelo mi se ispaltilo. Danas drugacije razmisljam i gledam neke stvari.

Ma salu na stranu, sve je meni jasno, samo sam zelio vidjeti kako se razmislja na forumu.
Cak razmisljam da je i ja kupim drugi tjedan..

Ima netko neku ideju koliko ce jos toga biti po 150? PBZ?

Strpljen, spasen, milijunas. [quote=tenkista] 20. 11. 2008. Tko sada prodaje , taj mora da je za psihijatriju. [/quote]


Ako je nesto ziher, zasto ne sve upucat unutra?

Ništa mi nije tolki ziher da bi cijeli portfelj stavio u jedno…. možda kad bi stvarno imao inside info iz prve ruke , i to od recimo brata , sestre ili roditelja…. u suprotnome samo dio portfelja- koliko god se činilo ružičasto….

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!


Ako je nesto ziher, zasto ne sve upucat unutra?

Nije ništa ziher, uvijek treba biti spreman na sve, pa i zaokrete. Tko sa sigurnošću može reći da je nešto 100%? Možda insideri.

New Report

Close