EIG (EIG d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska EIG (EIG d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


….0 PBZ prodala još 740 komada.

PBZ je prodao još najmanje 260 komada samo se ne vidi još pa sad imaju max. 5000 dionica kao što smo već konstatirali pred dan-dva. Ne zaboravimo da je RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. ZAGREB na 150 i iznad toga kupio već 54.266 komada i da su dnevni prometi u par navrata bili oko 20.000 dionica po 150 kn tako da je ovih 5000 komada (ili manje) što je ostalo PBZ-u zapravo smiješno mala količina. Kad krene rast nestat će u jednom potezu. Smiješno je (i žalosno) da mali koji imaju možda 200-300 komada kupljenih na 150 kn ili više sada u panici (??!?) rasprodaju tu svoju siću s minusom i uleću bezglavo u druge dionice koje će opet prodavati s minusom.
IMHO – pričekajte mjesec dana izvješće za 2Q, pa odlučite da li se isplati prodati dionicu ELKA.

Ignore: KressoM, delux


Croblack: ” ….0 PBZ prodala još 740 komada. ” PBZ je prodao još najmanje 260 komada samo se ne vidi još pa sad imaju max. 5000 dionica kao što smo već konstatirali pred dan-dva. Ne zaboravimo da je RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. ZAGREB na 150 i iznad toga kupio već 54.266 komada i da su dnevni prometi u par navrata bili oko 20.000 dionica po 150 kn tako da je ovih 5000 komada (ili manje) što je ostalo PBZ-u zapravo smiješno mala količina. Kad krene rast nestat će u jednom potezu. Smiješno je (i žalosno) da mali koji imaju možda 200-300 komada kupljenih na 150 kn ili više sada u panici (??!?) rasprodaju tu svoju siću s minusom i uleću bezglavo u druge dionice koje će opet prodavati s minusom. IMHO – pričekajte mjesec dana izvješće za 2Q, pa odlučite da li se isplati prodati dionicu ELKA.

Bravo Avax, to i ja velim, ajmo pričekat polugodište pa ćemo onda vidjet. Sad ionako nema nikakvog razloga za rast, eventualno špekulacije neke koje očito Elku zaobilaze


Smiješno je (i žalosno) da mali koji imaju možda 200-300 komada kupljenih na 150 kn ili više sada u panici (??!?) rasprodaju tu svoju siću s minusom i uleću bezglavo u druge dionice koje će opet prodavati s minusom. IMHO – pričekajte mjesec dana izvješće za 2Q, pa odlučite da li se isplati prodati dionicu ELKA.

to se događa kad se ulazi u dionicu bez pravog razloga; elka mi je već nekoliko puta bila na nišanu, no odustao sam upravo zbog tih vlasničkih previranja. Dobro je to što ju je korekcija zaobišla, ali smatram da će eventualni rast biti tek poslije dobrog izvješća ko što avax reče (a ja se ukrcam par dana prije izvješća[smiley2])

When speculation has done its worst, two and two still make four.


avax10: ” Smiješno je (i žalosno) da mali koji imaju možda 200-300 komada kupljenih na 150 kn ili više sada u panici (??!?) rasprodaju tu svoju siću s minusom i uleću bezglavo u druge dionice koje će opet prodavati s minusom. IMHO – pričekajte mjesec dana izvješće za 2Q, pa odlučite da li se isplati prodati dionicu ELKA. ” to se događa kad se ulazi u dionicu bez pravog razloga; elka mi je već nekoliko puta bila na nišanu, no odustao sam upravo zbog tih vlasničkih previranja. Dobro je to što ju je korekcija zaobišla, ali smatram da će eventualni rast biti tek poslije dobrog izvješća ko što avax reče (a ja se ukrcam par dana prije izvješća[smiley2])

A dobro, ako ćeš se ukrcavat par dana prije izvješća vjerojatno nećeš moći ući po 150 jer tako svi razmišljaju. Bolji ipak uđi nešto prije


Elvar: ” Topalov si primijetio? netko zakačio ga sa 233 komada i ovaj se odmah spustio na 148,01… zar on želi kupiti ili ne? ” Istina, dobro, na taj način će uštedjeti 100 kn.

nisi me shvatio… ne misli on uštedjeti na taj način – on ne misli kupovati (tj misli ali prethodno dokle god može koristiti će svoje naloge da i drugi kupuju da nije sam jer je već dovoljno kupio)

nema mi druge nego se zae..ti

Otprilike kad bi mogli biti objavljeni rezultati poslovanja?ili se mozda vec zna tocan datum?


Otprilike kad bi mogli biti objavljeni rezultati poslovanja?ili se mozda vec zna tocan datum?

01.08. najranije.
Odi na godisnji i ne gledaj dionice

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

moze k-p?

hvala


moze k-p? hvala

Ajmo opet vidjet kp.
Hvala.

Strpljen, spasen, milijunas. [quote=tenkista] 20. 11. 2008. Tko sada prodaje , taj mora da je za psihijatriju. [/quote]

Šta mislite!?

Bi mogao izletiti neki dobar info glede ELKA nakon završetka iskrcaja ovih u top10!?[smiley16]

Na pomolu je nova energetsko-industrijska revolucija....


Šta mislite!?

Bi mogao izletiti neki dobar info glede ELKA nakon završetka iskrcaja ovih u top10!?

Vrijeme, i ja čekam.

New Report

Close