EIG (EIG d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska EIG (EIG d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

A mozda je to netko tko je pun ELKE i nije mu vise cilj kupovati, ali sad tu mora drzati “stangu” da ne ode dolje.
Niste o tome razmisljali?
Pa eto i razloga da mu nije sila kupiti i makiva se za 12 lipa.. (100 kuna – netko je vec izracunao)..

Strpljen, spasen, milijunas. [quote=tenkista] 20. 11. 2008. Tko sada prodaje , taj mora da je za psihijatriju. [/quote]


A mozda je to netko tko je pun ELKE i nije mu vise cilj kupovati, ali sad tu mora drzati “stangu” da ne ode dolje.
Niste o tome razmisljali?
Pa eto i razloga da mu nije sila kupiti i makiva se za 12 lipa.. (100 kuna – netko je vec izracunao)..

Možda ovo, možda ono. Tri puta je došla do 165 kuna u zadnjih dva mjeseca. Sada je stalo, korekcija na vratima, a obrana uvijek dobro došla. Nažalost to je tako.


Možda ovo, možda ono. Tri puta je došla do 165 kuna u zadnjih dva mjeseca. Sada je stalo, korekcija na vratima, a obrana uvijek dobro došla. Nažalost to je tako.

Ha pazi nagadam. Nitko ne moze bas razumno objasniti da netko tko je spreman potrositi 220 tisuca se makiva da kupi 100 kuna jeftinije. Sto je da je.

Strpljen, spasen, milijunas. [quote=tenkista] 20. 11. 2008. Tko sada prodaje , taj mora da je za psihijatriju. [/quote]

Pa to je upravo to, kao fol se miče malo dolje i cima paničare na taj način. Evo vidiš kolika se odmah rasprava razvila na forumu oko ničega.

Ignore: KressoM, delux


Pa to je upravo to, kao fol se miče malo dolje i cima paničare na taj način. Evo vidiš kolika se odmah rasprava razvila na forumu oko ničega.

Ili to ili drzi stangu koju sam gore spmenuo.

Strpljen, spasen, milijunas. [quote=tenkista] 20. 11. 2008. Tko sada prodaje , taj mora da je za psihijatriju. [/quote]


Ha pazi nagadam. Nitko ne moze bas razumno objasniti da netko tko je spreman potrositi 220 tisuca se makiva da kupi 100 kuna jeftinije. Sto je da je.

Uvijek kada je stanje na burzi takvo kakvo je sada puno zašto ovo, zašto ono. Ako je netko kupio 4000 komada, sada trenutno brani cijenu i ne želi kupovati niže. To je tako na mnogim dionicama.

Evo, ja moram priznati da sam jučer prodao ELKU po 150kn i odmah kupio INU te između jučer i danas zaradio na INI 100kn po dionici. Intencija mi je da sljedeća par dana INa poraste za još 5 % i ponovno prodajem i kupujem i dalje ELKU po 148kn . [smiley11] Ideja je dobra ali da li će se sve to poklopiti??? Budemo vidjeli….!

na 4300 sve prodajem...

O Elki kao velikoj dionici svaka riječ je suvišna.
Nažalos i sam ju imam a zarade već dugo dugo nigdje.Druge dionice su u tom periodu napravile 30% do 50 % skokove. Elka strogo kontrolirana dionica.

1. PROFICIO D.D. 1.121.848 73,01 Osnovni račun
2. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. ZAGREB 54.266 3,53 Skrb. račun
3. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 42.724 2,78 Skrb. račun
4. VOLKO D.O.O. 6.747 0,44 Osnovni račun
5. LOGOŽAR VLADIMIR 6.201 0,40 Osnovni račun
6. HPB D.D. 6.157 0,40 Skrb. račun
7. PBZ D.D. 5.260 0,34 Skrb. račun
8. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 4.812 0,31 Osnovni račun
9. TVORNICA STOČNE HRANE D.D. 4.000 0,26 Osnovni račun
10. DOM IZGRADNJA D.O.O. 3.376 0,22 Osnovni račun
Ukupno: 81,70

PBZ prodala još 740 komada.

Biče sutra krcanja na ELKU


Uvijek kada je stanje na burzi takvo kakvo je sada puno zašto ovo, zašto ono. Ako je netko kupio 4000 komada, sada trenutno brani cijenu i ne želi kupovati niže. To je tako na mnogim dionicama.

Jeli ti mauricije govoris o TSH? jer TSH ima 4000 kom ELKE

ajmo PBZ VIŠEEEEEEEEEEEEEEEEEE [smiley1]

sve je lako kad si mlad :)

New Report

Close