EIG (EIG d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska EIG (EIG d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Hehehehe!

Evo me evo!
Samo da nešto prodam, danas sam već otkinuo malo…[smiley1]

cek samo da se trend okrene. ja odmah skidam sve na 150[smiley1]. dobro nam dosao Borg

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.


cek samo da se trend okrene. ja odmah skidam sve na 150[smiley1]

Kad se trend na tržištu okrene bojim se da nećeš stić uhvatit na 150 prijatelju, zato ti je bolje ulazi odmah dok možeš jer je PBZ skrbnički pri kraju s municijom, a kad Crobex krene u plus da će ovdje bit gori stampedo nego na Tisku…

Danas sam nešto načuo da su fondovi u finom gubitku ovih dana. Eto, ovo je odgovor liku koji je pitao zašto fondovi izlaze iz Elke.

Zato jer ne znaju. Zato jer ne vjeruju.

cek samo da se trend okrene. ja odmah skidam sve na 150[smiley1]. dobro nam dosao Borg

Hvala prijatelju, ali ja samo nadokupljujem!
Tu sam ja već poprilično, tamo od 117kn na pa na dalje…[smiley11]

Na pomolu je nova energetsko-industrijska revolucija....


Danas sam nešto načuo da su fondovi u finom gubitku ovih dana. Eto, ovo je odgovor liku koji je pitao zašto fondovi izlaze iz Elke. Zato jer ne znaju. Zato jer ne vjeruju.

što znači da su u finom gubitku? recimo portfelj im se spustio za 5-10%? pa kome nije od ATH-a?

nema mi druge nego se zae..ti

Koji fini gubitak? Čak nije ni 5-10% Fondovi su na gubitku 2-5 posto.

Pa dobro, Elka se nije spustila ništa


Danas sam nešto načuo da su fondovi u finom gubitku ovih dana. Eto, ovo je odgovor liku koji je pitao zašto fondovi izlaze iz Elke. Zato jer ne znaju. Zato jer ne vjeruju.

načuo si da su fondovi u gubitku? šta je ovo srednji vijek pa se cijena udjela prenosi usmenom predajom?

a ovo da fondovi ne znaju….. bolje da ne komentiram

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

Ovo je trenutno dionica bolja od banke, znaš da sigurno nećeš niš zaradit ali ni izgubit……jedino banka ima nepto boju kamatu, 3-4 %….[smiley1][smiley2]

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........


načuo si da su fondovi u gubitku? šta je ovo srednji vijek pa se cijena udjela prenosi usmenom predajom?

Nije srednji vijek ali sam ja ipak nešto načuo. Malo si pre oštar


Nije srednji vijek ali sam ja ipak nešto načuo. Malo si pre oštar

http://www.hrportfolio.com

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

Molio bi investitora koji je kupio 5 dionica i uložio 750kn + troškove, ako mi može obijasniti njegovu matematiku[smiley7]

New Report

Close