EIG (EIG d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska EIG (EIG d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


U ovoj gomili stranica koje su napisane proslih mjesec 2 ne mogu pronaci… ima li koji kolega ili neki doktor objasnjenje : zasto su izasli fondovi iz ELKE?

Neki su izašli, imamo jedan novi, koga briga.

samo nemojte da ijednog od vas (kojima kao to sada nije uopće bitno) pitate to na ijednoj drugoj dionici…
molim lijepo – dosljednost je vrlina… sposobnost promjene onoga u čemu treba biti dosljedan je također vrlina [smiley2]

nema mi druge nego se zae..ti


Brisali Vi mene po sto puta ili ne ova dionica nikud ne kreće . Cijena betonirana uglavnom od 150 do 160 sa ponekim izuzetkom.

Naravno da nikud ne kreće kad je PBZ odlučio izaći a ima ogromne količine. Vrlo je pohvalno za dionicu da je sve uopće i uspio prodati po 150. Nije ovo bluechip da možeš prodati 10 milja kuna a da uopće ne poremetiš cijenu dionice. Čak je i za vrijeme rasprodaje cijena povremeno rasla. A to što su su mnogi navikli da sve dionice kod nas skaču ko lude – pa ništa, uskoro će se i odviknuti

pa dobro koliko je PBZ-u još ostalo ?!?!?![smiley6]

sve je lako kad si mlad :)


Naravno da nikud ne kreće kad je PBZ odlučio izaći a ima ogromne količine. Vrlo je pohvalno za dionicu da je sve uopće i uspio prodati po 150. Nije ovo bluechip da možeš prodati 10 milja kuna a da uopće ne poremetiš cijenu dionice. Čak je i za vrijeme rasprodaje cijena povremeno rasla. A to što su su mnogi navikli da sve dionice kod nas skaču ko lude – pa ništa, uskoro će se i odviknuti

Znam da nije za usporediti, kod IPKK se sve obavilo u gotovo tri dana. Ovdje se vec teli mjesec dana.
Mozda ce skoro i kraj..

Strpljen, spasen, milijunas. [quote=tenkista] 20. 11. 2008. Tko sada prodaje , taj mora da je za psihijatriju. [/quote]

Gospodo, na burzi sam aktivan godinu i kusur dana. Rijetke su situacije da dionice kreiraju šampanj efekt, kod “korekcije”,”stagnacije”,ili kako god nazvali trenutnu fazu našeg tržišta. Trenutno je stanje smanjene likvidnosti i nitko ne želi upucati poveće količine novca, već ga čuvaju.
Nedavno sam postao mišljenje da se smanjuje promet kako protiče vrijeme. I dalje stojim kod toga da nećemo uskoro doživjeti rast, moramo ipak biti malo strpljiviji.

Moguća je čak i solucija nekakvo brzog iskrcavanja ili spuštanja cijene na niže, iako ne vjerujem da bi to bio dugoročniji efekt.

Naravno da bih volio da me budućnost demantira.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.


U ovoj gomili stranica koje su napisane proslih mjesec 2 ne mogu pronaci… ima li koji kolega ili neki doktor objasnjenje : zasto su izasli fondovi iz ELKE?

Ova dva fonda nisu izasli samo iz Elke. Navodno se okrecu trzistima u razvoju.
Ja cu pricekati izvjesce 2Q, pa cu onda odluciti sto dalje. Stvarno mi je zabavno pratiti dogadjanja oko ove dionice. [smiley1]

Pare nisu sve u zivotu, ali je s njima lakse biti siromasan...


pa dobro koliko je PBZ-u još ostalo ?!?!?![smiley6]

Max. 4-5000 komada

Ignore: KressoM, delux

dečki sad ću vam iskreno reći da nije uletio saško i TSH u ovu dionicu da bi ju prodao i to samo zato što ovdje vidim hrpu nerealnih očekivanja i to od ljudi koji su nestrpljivi. ovo je odlična dionica, ali da u jednom danu bude 3 strane postova od kojih nismo pametniji je zbilja razlog za zabrinuti se. dajte više ohladite. pa ne mora se svaka j…a transakcija komentirati i koliko je ostalo nekom skrbničkom da proda sve što ima…ne vidim razloge koji su neke od vas motivirali na kupnju kad znam da ju nećete imati dulje od 2-3 mjeseca i tako svaki put radite. a baš kad prodate, ode dionica gore. smirite se malo, ovo je jako likvidna dionica postala i ovo pisanje jako šteti.


dečki sad ću vam iskreno reći da nije uletio saško i TSH u ovu dionicu da bi ju prodao i to

jesu li to ti veliki igrači koje si spominjao na početku pretumbacija?


ne vidim razloge koji su neke od vas motivirali na kupnju kad znam da ju nećete imati dulje od 2-3 mjeseca i

možda upravo ono gore


i ovo pisanje jako šteti.

a ono sve prije znači nije štetilo?

nema mi druge nego se zae..ti

oprosti elvare, ali svo ono pisanje prije nije ni 20% ovog pisanja sada. sad više nema potrebe toliko pisati kad znamo što će se dogoditi. uvijek isti obrazac ponašanja imaju TSH a uz njih ide i Logožar Vladimir. Tako su zajedno radili u mnogim dionicama i više zbilja nema potrebe za hvaljenje elke. Ona će već tamo kamo sam ja napisao da će ići. Uostalom, sve moje dionice idu točno kako sam i predvidio, a tko ne vjeruje neka se vraća i lista sve postove. A znate zašto sam u pravu? Zato jer mi strpljenje nije stran pojam za razliku od ovih ovdje kladioničara.


dečki sad ću vam iskreno reći da nije uletio saško i TSH u ovu dionicu da bi ju prodao i to samo zato što ovdje vidim hrpu nerealnih očekivanja i to od ljudi koji su nestrpljivi. ovo je odlična dionica, ali da u jednom danu bude 3 strane postova od kojih nismo pametniji je zbilja razlog za zabrinuti se. dajte više ohladite. pa ne mora se svaka j…a transakcija komentirati i koliko je ostalo nekom skrbničkom da proda sve što ima…ne vidim razloge koji su neke od vas motivirali na kupnju kad znam da ju nećete imati dulje od 2-3 mjeseca i tako svaki put radite. a baš kad prodate, ode dionica gore. smirite se malo, ovo je jako likvidna dionica postala i ovo pisanje jako šteti.

Slazem se u potpunosti. Ima i razboritih ljudi na ovom forumu.

New Report

Close