EIG (EIG d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska EIG (EIG d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

borute – ja sam vječiti optimista [smiley2]

sve ostalo je varka…

nema mi druge nego se zae..ti


kolega Elvar…pa ti si stvarno pesimist….

Nije Elvar pesimist, već razmišlja dnevno, okrenuti pare, a to danas nije moguće na IPKK. Treba biti strpljiv. Dat ću jedan najednostavniji primjer koliko se isplati dnevno trgovati.

Ako si kupio JANAF po 4.000 mogao si nedavno prodati i po 9000 kuna.
Ako si kupio HDEL po 500-700 kuna možeš po 1500 kuna prodati.

A mnogi su kupovali JANAF i HDEL i s 10% izašli i bili zadovoljni pa kupovali neke druge, pa treće. A 100-postotni rast se mogao tamo odraditi, zar ne?
Nema potrebe za daytrading.

Inače za info,

postoje velike količine od 1300-1350 kuna na kupnji IPKK, preko 7000 komada.

Ako je neki fond kupio po 1300-1350, a jedan je HYPO sigurno neće dozvoliti veliki pad, a za rast tu nema dileme. Vrijeme gospodo, vrijeme.

Vrijeme je prokleta dimenzija,
u kojoj je podmuklo kriju naše budućnosti,
zato ja mrzim vrijeme,
ubojicu svega živog.

Kiklop

Na Elki lagana borba na 150 kuna. Ajmo, čiji je tata jači!


Na Elki lagana borba na 150 kuna. Ajmo, čiji je tata jači!

Moze jedan kopi paste kupnje i prodaje da vidimo borbu?

Strpljen, spasen, milijunas. [quote=tenkista] 20. 11. 2008. Tko sada prodaje , taj mora da je za psihijatriju. [/quote]


mauricije: ” Na Elki lagana borba na 150 kuna. Ajmo, čiji je tata jači! ” Moze jedan kopi paste kupnje i prodaje da vidimo borbu?


mauricije: ” Na Elki lagana borba na 150 kuna. Ajmo, čiji je tata jači! ” Moze jedan kopi paste kupnje i prodaje da vidimo borbu?

Baš sam pročitao onaj intervju u investitoru od Diminića gjde se on žali da nam je tržište jako nelikvidno.
Na Elki može kupovati za milijardu kuna i prodavat za milijardu cijena je uvijek 150kn.
Beton je beton![smiley1]

Kad je dobar vjetar i purani lete!


Baš sam pročitao onaj intervju u investitoru od Diminića gjde se on žali da nam je tržište jako nelikvidno. Na Elki može kupovati za milijardu kuna i prodavat za milijardu cijena je uvijek 150kn. Beton je beton![smiley1]

Nije bas tako, molim te promet od 170 K.
Beh…

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

1. PROFICIO D.D. 1.121.848 73,01 Osnovni račun
2. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. ZAGREB 54.000 3,51 Skrb. račun
3. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 42.724 2,78 Skrb. račun
4. VOLKO D.O.O. 6.747 0,44 Osnovni račun
5. HPB D.D. 6.157 0,40 Skrb. račun
6. LOGOŽAR VLADIMIR 6.036 0,39 Osnovni račun
7. PBZ D.D. 6.000 0,39 Skrb. račun
8. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 4.812 0,31 Osnovni račun
9. TVORNICA STOČNE HRANE D.D. 4.000 0,26 Osnovni račun
10. DOM IZGRADNJA D.O.O. 3.376 0,22 Osnovni račun
Ukupno: 81,72

Otišlo još 2000 komada od PBZ-a, a opet ne vidimo ko je pokupio taj nalog.

šta vam nije dovoljan ulazak tsh u elku? jest da nikad u dionicama nisu jako dugo , ali je činjenica da uđu, uzmu profit od kojih 50-100% i odu. Dakle…nema brige…pitajte saška ako ne vjerujete[smiley1]. Moja jedina zamjerka (ali razumijem da je prisutan strah) je što prerano prodaju, ali dobro, barem ćemo doći do 200 kuna ovdje, a možda i više.

New Report

Close