EIG (EIG d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska EIG (EIG d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


dam si ruku otkinut.

Slažem se s tobom, ali s obzirom na mentalitet hrvatskih ulagača, pazi si na ruku.[smiley2]

Ajde Elka, prva si s odostraga po prometu. Ajmo na prvo mjesto po prometu a i po porastu. Liznimo za tjedan dana 300 kn![smiley1]

ELKA-R-A Vrijeme: 10:36:25
Kupnja
Ukupno ponuda 13
Ukupno dionica 5358

5 najboljih ponuda
Cijena Količina
Prodaja
Ukupno ponuda 57
Ukupno dionica 7374

5 najboljih ponuda
Cijena Količina
148,90 107
148,03 199
148,02 13
148,01 800
148,00 1734

149,00 7
150,00 48
154,54 138
154,99 455
155,00 1
Transakcije
Cijena Količina Vrijeme
151,00 2 10:19:41

Tko prvi njemu djevojka! 7 komada Elke po 149 kunića! navali narode, ovo je zadnje ispod 150 kn![smiley1]


Tko prvi njemu djevojka! 7 komada Elke po 149 kunića! navali narode, ovo je zadnje ispod 150 kn![smiley1]

evo ja sam uzela i tih 7 kom, pa baš da vidim kuda ćemo dalje…..!


tenkista: ” Tko prvi njemu djevojka! 7 komada Elke po 149 kunića! navali narode, ovo je zadnje ispod 150 kn![smiley1] ” evo ja sam uzela i tih 7 kom, pa baš da vidim kuda ćemo dalje…..!

I sad si nam srušila cijenu dionice 2 kune, izazivaš potrese na tržištu kapitala.[smiley2]
Sad će drhtavi počet još više prodavati…[smiley2]


slatka:”tenkista: ” Tko prvi njemu djevojka! 7 komada Elke po 149 kunića! navali narode, ovo je zadnje ispod 150 kn![smiley1] ” evo ja sam uzela i tih 7 kom, pa baš da vidim kuda ćemo dalje…..!
“I sad si nam srušila cijenu dionice 2 kune, izazivaš potrese na tržištu kapitala.[smiley2]
Sad će drhtavi počet još više prodavati…[smiley2]

to ti je već zakon vel’kih brojeva…. hi,hi,hi !!!

Nešto je stalo ! Da li bi se moglo naslutiti da je iskrcavanje stalo ?

na 4300 sve prodajem...


Nešto je stalo ! Da li bi se moglo naslutiti da je iskrcavanje stalo ?

to smo već u nekoliko navrata naslućivali [smiley1]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

Kod Elke se da naslutiti sljedeci scenarij koji je vec bio vidjen na nekim drugim dionicama a to je:zadrzavanje na jednoj razini(podcjenjenoj) duze vrijeme i onda odjednom tri dana zaredom samo blokade!

Novac je kisik burze!


Kod Elke se da naslutiti sljedeci scenarij koji je vec bio vidjen na nekim drugim dionicama a to je:zadrzavanje na jednoj razini(podcjenjenoj) duze vrijeme i onda odjednom tri dana zaredom samo blokade!

Mozda se odradi i sve u jednom danu , s obzirom na nova pravila hanfice: više neće biti druge blokade u istom danu- dakle nakon što jednom odblokiraju taj dan cijena može kud hoće [smiley1]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

Kod elke se ceka skok vec tri tjedna! Uz takav potencijal i nova pravila trgovanja, biti ce to prava eksplozija 🙂

New Report

Close