EIG (EIG d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska EIG (EIG d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

🙂
nitko nije rekao da cu rasprodat sve i rekao sam u najmanju ruku…za sve u zivotu treba imat backup solution 🙂
zapamti: brzi konji vrata lome
bez nervoze ide ovo gore

pusa

nklecak:

samo polako, pbz je out, sad treba jos malo protresti male meni se ne
zuri, u najmanju ruku imam vremena do HT-a, uz ovakve fundamente(BV
0,9+pozitivno poslovanje) bolje mi je lovu drzat u ELKI nego na tekucem
🙂 vrijeme ce pokazat svoje, brijem prije FI-a za 2Q
samo polako

Evo, zbog ovakvih elka ne može do 200 ni u kom slučaju do jeseni. Ne žuri mu se, a u jesen će rasprodati sve da bi kupio HT bez obzira na sve napisano jer u HT-u ga čeka sigurnih 30%. Kad to proda, što će onda uzeti? Tako razmišlja prosječni mali ulagač koji ne shvaća bit burze i ne shvaća da se ovako nikada neće enormno obogatiti nego samo malo poboljšati standard, jedva primjetno. Takvih je 90% na burzi i na kraju priče ipak ih većina popuši svu lovu jer jednom se dogodi suprotno od očekivanog i ….odu pare. A vidimo to i po ovim prekrasnim izrazima tipa “brijem” i slično…Neće ovo tako brzo gore, sve mi se više čini. Samo najstrpljiviji će dočekati 200 kuna na elki, a za više od 200 zbilja trenutno ne vidim materijala niti podrške.

nklecak:

samo polako, pbz je out, sad treba jos malo protresti male meni se ne
zuri, u najmanju ruku imam vremena do HT-a, uz ovakve fundamente(BV
0,9+pozitivno poslovanje) bolje mi je lovu drzat u ELKI nego na tekucem
🙂 vrijeme ce pokazat svoje, brijem prije FI-a za 2Q
samo polako

Evo, zbog ovakvih elka ne može do 200 ni u kom slučaju do jeseni. Ne žuri mu se, a u jesen će rasprodati sve da bi kupio HT bez obzira na sve napisano jer u HT-u ga čeka sigurnih 30%. Kad to proda, što će onda uzeti? Tako razmišlja prosječni mali ulagač koji ne shvaća bit burze i ne shvaća da se ovako nikada neće enormno obogatiti nego samo malo poboljšati standard, jedva primjetno. Takvih je 90% na burzi i na kraju priče ipak ih većina popuši svu lovu jer jednom se dogodi suprotno od očekivanog i ….odu pare. A vidimo to i po ovim prekrasnim izrazima tipa “brijem” i slično…Neće ovo tako brzo gore, sve mi se više čini. Samo najstrpljiviji će dočekati 200 kuna na elki, a za više od 200 zbilja trenutno ne vidim materijala niti podrške.


Apsolutno se slažem.
Od svojih dragih 500 komadića Elke očekujem za 2 godine da mi kupe Alfu Spidera, a sad vi ostali rasprodajte za HT.
Za HT je perje negdje drugdje…[smiley11]

rijeci ti se pozlatile

ima jedna poveznica izmedju HT-a i ELKE

Ivana Soljan i Gavin Susman 🙂

cayman006:

nklecak:

samo polako, pbz je out, sad treba jos malo protresti male meni se ne
zuri, u najmanju ruku imam vremena do HT-a, uz ovakve fundamente(BV
0,9+pozitivno poslovanje) bolje mi je lovu drzat u ELKI nego na tekucem
🙂 vrijeme ce pokazat svoje, brijem prije FI-a za 2Q
samo polako

Evo, zbog ovakvih elka ne može do 200 ni u kom slučaju do jeseni. Ne žuri mu se, a u jesen će rasprodati sve da bi kupio HT bez obzira na sve napisano jer u HT-u ga čeka sigurnih 30%. Kad to proda, što će onda uzeti? Tako razmišlja prosječni mali ulagač koji ne shvaća bit burze i ne shvaća da se ovako nikada neće enormno obogatiti nego samo malo poboljšati standard, jedva primjetno. Takvih je 90% na burzi i na kraju priče ipak ih većina popuši svu lovu jer jednom se dogodi suprotno od očekivanog i ….odu pare. A vidimo to i po ovim prekrasnim izrazima tipa “brijem” i slično…Neće ovo tako brzo gore, sve mi se više čini. Samo najstrpljiviji će dočekati 200 kuna na elki, a za više od 200 zbilja trenutno ne vidim materijala niti podrške.

Apsolutno se slažem.
Od svojih dragih 500 komadića Elke očekujem za 2 godine da mi kupe Alfu Spidera, a sad vi ostali rasprodajte za HT.
Za HT je perje negdje drugdje…[smiley11]

Pa dobro čovjek računa (na rok dvije godine): 500 dionica x 400 kn= 200.000 kn. To bi bilo to. [smiley1]

Ignore: KressoM, delux

Svaka čast moderatoru što brišu glupe postove(ima i mojih). Smisao mog prijašnjeg posta je taj da želim reći da se slažem sa Caymanom i načinom razmišljanja kako investirati a ne špekulirati, ali široko vam polje, pretačite iz šupljeg u prazno i budite zadovoljni malim zalogajima.


Pa dobro čovjek računa (na rok dvije godine): 500 dionica x 400 kn= 200.000 kn. To bi bilo to. [smiley1]

Je, to je otprilike to.

avax10:

Pa dobro čovjek računa (na rok dvije godine): 500 dionica x 400 kn= 200.000 kn. To bi bilo to. [smiley1]

Je, to je otprilike to.


jos ce ti Ljubo skinut 10-15% 🙂
nema spekulacije, dobar dio elke ce se kiselit jako dugo
general-electric+alternativni izvori energije na ovim prostorima su lijepa perspektiva
elka ide u “dotu”(miraz) za kcer(6godina), pa ce i zet napravit koji đir u spider-u 🙂

Malo ste smanjili targete koji su vam prije misec dana bili i po 300,oo sada ste na 200.oo , a sutra?[smiley1]

200 je za tebe kao kolegu s foruma.. ostalima po 300

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

I ja mislim da je 200 minimala za do kraja o.g

Treba se malo osvrnuti oko sebe pogledati druge dionice , ELKA je sigurno best buy

(imam ju ali nije mi niti 10% mog portfelja i ne mislimje prodavati)

[color=blue][i]Trgovina na malo ,veliko i od panicara u korekciji [/i][/color]

Ma kojih 200? Daj molim te ako su Lavčević i slični narasli 100% u tjedan-dva koliko će onda Elka s ovakvim fundamentima? Ako nastave s dobrim izvještajima (a ovaj put više neće bit PBZ skrbničkog da sruši cijenu), ići će i preko 300 dam si ruku otkinut.

Ima netko dobar da stavi K/P ?

hvala

na 4300 sve prodajem...

New Report

Close