EIG (EIG d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska EIG (EIG d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Auctor je opet unutra… pa ja ću poludit… jesam rekao da trenutno mali štopaju cijenu… svašta [smiley8]

🙂
sad mi je zao sto nisam danas jos nadokupio


1. PROFICIO D.D. 1.121.848 73,01 Osnovni račun
2. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. ZAGREB 54.000 3,51 Skrb. račun
3. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 42.724 2,78 Skrb. račun
4. PBZ D.D. 14.000 0,91 Skrb. račun
5. VOLKO D.O.O. 6.747 0,44 Osnovni račun
6. HPB D.D. 4.847 0,32 Skrb. račun
7. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 4.812 0,31 Osnovni račun
8. AUCTOR D.O.O. 3.537 0,23 Osnovni račun
9. LOGOŽAR VLADIMIR 3.385 0,22 Osnovni račun
10. DOM IZGRADNJA D.O.O. 3.376 0,22 Osnovni račun
Ukupno: 81,95

Evo nam opet Auctora.

I Logožar je nešto sitno dokupio. Ali to više nije bitno, većih količina za rušenje ili štopanje cijene nema, tko hoće neka dokupi dok još ima po 150 jer kad izađe pozitivno izvješće za 2Q, ELKA će na ATH. Ja sam svoje (do)kupio i uopće me ne tangiraju ove oscilacije cijene od 2-3 kune gore dolje. Imam u portfelju dionicu firme koja posluje pozitivno, ima dobre pokazatelje, a nije ni na 1 BV došla. Za našu burzu – nevjerojatno.

Ignore: KressoM, delux

prije koji dan je RBA skrbnički koji je izašao imao točno 3537 kom, slučajnost?


Auctor je opet unutra… pa ja ću poludit… jesam rekao da trenutno mali štopaju cijenu… svašta [smiley8]

Dal me mozete prosvijetlit cemu tolika euforija s Auctorom?
Novopeceni elkas[smiley2]

Lako moguće da je Auctor i iza onog velikog RBA skrbničkog.
Uglavnom ovo su podaci o trgovanju od četvrtka koji je bio miran dan za Elku. Sutra ćemo vidjeti ko je kupovao i prodavao onih 4-5000 komada u petak.

Auctor je cijelo vrijeme bio tu, na 11 ili 12 mjestu. Da li pod HPB skrbničkim ili pod svojim imenom, ne znam. Ovo je stanje od četvrtka, a taj dan je protrgovano svega oko 600 komada.

Pozdrav

Kad bi trebalo izaći izviješće za 2Q?

Pare nisu sve u zivotu, ali je s njima lakse biti siromasan...


Black Lord: ” Auctor je opet unutra… pa ja ću poludit… jesam rekao da trenutno mali štopaju cijenu… svašta [smiley8] ” Dal me mozete prosvijetlit cemu tolika euforija s Auctorom? Novopeceni elkas[smiley2]

Prije samo petnaestak dana pisalo se sa oduševljenjem da je Auctor napokon izašao , sad će biti obrnuta priča evo napokon Auctora , a ništa o činjenici da u TOP 10 od 5. do 10. imaju svi skupa manje od 30000 dionica.

Auctor sa svojih 3500 komada je nebitan, ulazio ili izlazio. Bitan je ovaj kupac iza raiff.s krbn. koji je kupio najmanje 54.000 komada po 150 kn ili više.

Ignore: KressoM, delux

Što mislite kolike su šanse da je to luka rajić?


Što mislite kolike su šanse da je to luka rajić?

Meni je svejedno iako mislim da je to neki fond koji će se uskoro razotkriti kad se završi rasprodaja na 150. Tko je da je – love ima, u kratkom roku je u kupnju dionica ELKA uložio preko 8 mil.kn.

Ignore: KressoM, delux

New Report

Close