EIG (EIG d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska EIG (EIG d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Elvar: ” eto vidite… ” Vidimo, vidimo. Ti bi kupio po 150. I ja bih još par stotina komada dok je rasprodaja, pa imam otvoren nalog i strpljivo čekam [smiley2]

haha..

dovoljno sam mudar da znam da po 150 neće biti… i da ako hoću kupiti moram lupiti po ovom 154… na kraju krajeva meni i dalje dobro jer sam prodavao po 162 prosjek… ali neću!

nema mi druge nego se zae..ti


Ljudi , što više vremena prolazi to je meni situacija sve čudnija i postao sam skeptičan . Ozbiljno razmišljam da se riješim te dionice . U ljestvici top 10 vidi se da je i Pavao Zubak skratio svoj udio u ELKI !

S obzirom na to da će i u 2. kvartalu biti iskazana dobit (zbog prodaje onog d.o.o.-a) dionica će morat ići gore bez obzira ko ulazi a ko izlazi. Samo je pitanje dal su svi spremni čekat.


avax10: ” Elvar: ” eto vidite… ” Vidimo, vidimo. Ti bi kupio po 150. I ja bih još par stotina komada dok je rasprodaja, pa imam otvoren nalog i strpljivo čekam [smiley2] ” Ej ljudi meni nije jasno zašto se ovako liparimo na kupnji kad je razlika između kupnje i prodaje manja od 2kn?!?

upravo tako… uvjeren sam da krenete papati ovog na 154 da bi ga smazali ni ja se ne bi snašao…

nema mi druge nego se zae..ti

Vjerojatno će se tako i dogoditi, samo ako se zaleti neki veći koji je pred par dana skinuo 2 puta po 2000 kom. na 154 nećemo ni stići reagirati i bit će gotovo. Ali to je draž ovog posla. [smiley2]

Ignore: KressoM, delux

Hm, taman sam mislio predložit da počnemo grickat taj veliki nalog, a ono me drhtave ručice odjutros poklopile već 2 puta na bidu [smiley2]

Evo idem uskoro na ručak, pa ako nitko ne počne grickati taj veliki nalog dok se vratim ja dajem časnu Titovu da ću ja bit prvi! 😉

Conan:

Ljudi , što više vremena prolazi to je meni situacija sve čudnija i postao sam skeptičan . Ozbiljno razmišljam da se riješim te dionice . U ljestvici top 10 vidi se da je i Pavao Zubak skratio svoj udio u ELKI !

S obzirom na to da će i u 2. kvartalu biti iskazana dobit (zbog prodaje onog d.o.o.-a) dionica će morat ići gore bez obzira ko ulazi a ko izlazi. Samo je pitanje dal su svi spremni čekat.

Po svemu sudeći dionica je odavno trebala prijeći njen BV od 168kn ali kako vidiš nije . Očigledno da je nekome u interesu da se cjena iste ne diže pa nevidim razloga zašto čekati. U 2 kvartalu prikazati će se prodaja Adriatike od 25 miljona i bojim se da će onda dionica skočiti na 165-175 kn ako je opet netko odozgo ne blokira njezin rast….

budemo vidjeli ….

na 4300 sve prodajem...


Vjerojatno će se tako i dogoditi, samo ako se zaleti neki veći koji je pred par dana skinuo 2 puta po 2000 kom. na 154 nećemo ni stići reagirati i bit će gotovo. Ali to je draž ovog posla. [smiley2]

je bas je posao.. jel bi ti htio porez na dohodak? pazi sto pricas da ljubo ne bi citao forum[smiley2]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


a ima jos municije, 14000pbz + 5000zubak …cca 3 mio HRK bi se tribalo protrgovat….

Nemaju više toliko, u utorak su otišla ona 2 velika naloga od 2000 komada. To ćemo vidjeti danas na Top 10.


avax10: ” Vjerojatno će se tako i dogoditi, samo ako se zaleti neki veći koji je pred par dana skinuo 2 puta po 2000 kom. na 154 nećemo ni stići reagirati i bit će gotovo. Ali to je draž ovog posla. [smiley2] ” je bas je posao.. jel bi ti htio porez na dohodak? pazi sto pricas da ljubo ne bi citao forum[smiley2]

Samo neka čita, i tako neće doći na vlast s tim idejama [smiley1]

Ignore: KressoM, delux


Hm, taman sam mislio predložit da počnemo grickat taj veliki nalog, a ono me drhtave ručice odjutros poklopile već 2 puta na bidu [smiley2] Evo idem uskoro na ručak, pa ako nitko ne počne grickati taj veliki nalog dok se vratim ja dajem časnu Titovu da ću ja bit prvi! 😉

Izgleda da si se vratio s ručka!!!!

Počelo grickanje onog naloga na 154.

počelo čišćenje onog velikog naloga…

New Report

Close