EIG (EIG d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska EIG (EIG d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

davno sam vam pisao o takvim nalozima koji stvaraju privid . Ovaj se samo spustio niže da bi količina na kupnji ostala ista , a služio je samo za povećanje cijene kupnje. takve su bile i famozne tisućice prije nekog vrimena. Nije isključeno da će se opet pojavit u gornjim granicama.

Pričajte vi što god oćete, ali Elka se fino čisti.

Umjetni, neumjetni nalozi, a na kojoj dionici toga nema, ali po Elki sve u 16.

Ništa od vaše kupnje na 150 kuna, opet.

Svakoga dana uz izvješće TOP 10 možete vidjeti koliki je udio prvih 10 u ukupnoj emisiji. Da ste to pratili onda bi vidjeli da se postotak gotovo ne mjenja. Znači da otpada teorija da kupuju mali od velikih jer je postotak malih uvijek na istoj razini.

Pozdrav

nije mi jasno odakle tolike teorije o fingiranim nalozima i sl., a samo pogledajte koliki je stvarni (ne fingirani) promet na ELKI zadnja dva tjedna?! Pa nije ovo virtualna burza, dečki?!
Ima i drugih objašnjenja za sve ovo, iako dio vaših teorija može biti točan, ali samo manji dio. Da je sve, stvari i prometi bi izgledali posve drugačije nego što jesu. Potrudite se za nove teorije…


Pričajte vi što god oćete, ali Elka se fino čisti. Umjetni, neumjetni nalozi, a na kojoj dionici toga nema, ali po Elki sve u 16. Ništa od vaše kupnje na 150 kuna, opet.

u pravu si Mauricije.. ne mislim da će biti opet na 150 samo tako… ali da sam htio ponovo kupiti radi špekulacija i dalje kupio bi i na 158,9…

sada i da padne na 150 nemam para… zato bolje da ne

nema mi druge nego se zae..ti


nije mi jasno odakle tolike teorije o fingiranim nalozima i sl., a samo pogledajte koliki je stvarni (ne fingirani) promet na ELKI zadnja dva tjedna?! Pa nije ovo virtualna burza, dečki?! Ima i drugih objašnjenja za sve ovo, iako dio vaših teorija može biti točan, ali samo manji dio. Da je sve, stvari i prometi bi izgledali posve drugačije nego što jesu. Potrudite se za nove teorije…

tony – nitko ne priča da je ovo SIGURNA teorija (barem ne ja)… meni je nešto u tome čudno i ne mogu sve to objasniti ovdje jer bi onda stvarno previše filozofirao…

radi se samo o tome kada svi pričaju kako to ide gore ( a već je trebala pretprošli tjedan na 170 po njima) onda nikom ništa…

kada Elvar malo unosi drugačija razmišljanja onda ili filozofira, ili navodi ekipu da mu proda jeftinije ili ne znam što… pa zašto ne možemo normalno komunicirati?

nema mi druge nego se zae..ti


( a ti sad samo napiši “ali nisu tvoji drugi nickovi ako vjeruješ u to”)

ne vjerujem u to nego sam samo napravio usporedbu s vremenom (radje ja ulažem vrijeme u filozofiju nego u višestruke nickove – paralela, kužiš)

a tebi sam se obratio onda na kraju posta… pa zar sve morate shvačati osobno

p.s. što se tiče logike – zar ne znate da se logika zasniva na dostupnim informacijama i najbitnije na dosadašnjem iskustvu

nema mi druge nego se zae..ti

ja samo primjecujem sve ovo u meni pobudjuje jaku zelju za prodajom.. uzmimo da sam ja jedan prosjecni mali spekulant, hocu 20% u tjedan dana i sad je tu nesto zapelo i cijena se ne mijenja.. ja ZELIM prodati.. raspon u kojem prodati mogu je prilicno mali.. onda pretpostavim da ima jos mnogo meni slicnih i svi zele prodati… onda pretpostavim da je to cijela ideja.. natjerati mene i meni slicne da prodaju.. i ne dam, mamu im j… odnosno dam po 180.. ispod BV ne dam..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

elvare, nisam te za ništa optužio, pogledaj detaljnije moj post. Nijednom riječju. Smatram da si ti vrlo ppošten i iskren čovjek i ne pada mi napamet. Određene dvojdbe oko ove dionice imam i sam, ali faktično (zbiljsko, stvarno) stanje i prometi ipak govore drugačije. Prošlo je gotovo 200.000 dionica, velika likvidnost, lagani rast ili stagnacija cijene… s te strane sve izgleda najbolje. Ipak, ona 2-3 naloga koja su se malo poigrala s nama i dala nam povoda za razne teorije, i mene su zaintrigirala. Ja sam samo napisao da teorije koje se ovdje postavljaju nisu baš sasvim logične, pa da bi trebalo malo krenuti i u drugom smjeru u postavljanju teorija, a i detaljno istražiti neke fakte, pa bi bilo lakše dodati onaj nepoznati dio u teorijama…

može Tony, doprinesi nešto onda… ali nisu samo ti nalozi bitni

meni je najbitnije trenutno AIM i ekipa iz top10 koja je u principu sve prodavala… jedini je kupac (i to samo 34000 komada) skrbnički koji može biti jedan te isti koji je izašao a može biti sam AIM ili Proficio…

plus sve ove prodaje (čitaj rješavanje dobrog dijela kompanije) samom Proficiju isto tako svašta govore…

nema mi druge nego se zae..ti

ja nažalost nemam kontakte s ljudima iz tog svijeta, nemam poznastva, inside infoe i slično te svima onima koji to imaju i znaju da će biti super stvar s ovom ELkom svaka čast, ali mogli su onda nešto i nama prišapnuti…

nema mi druge nego se zae..ti

hmhm… ovdje se zaista zaigralo… čas ga vidiš – čas ne vidiš… eto ja trenutno ne vidim onih 5000 kom koji su bili na kupnji na 158 kn… eeeeh, izgleda da se predomislio…

New Report

Close