EIG (EIG d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska EIG (EIG d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ne triba sad biti nervozan , izvuć pare i što dalje.

Onda ti tako i učini i o tome se pohvali na temi što smo danas tržili.

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

ako ništa drugo ja mogu biti zadovoljan jer po prvi puta sam neku dionicu rasprodao forumašima [smiley2]

to vam može samo jedno značiti – da ćete svi zaraditi para i para (jer moje dionice ostanu u dobroj vibri)

nema mi druge nego se zae..ti

ovdje nitko od malih investitora realno gledajući nema pojma što se događa..tko prodaje?….tko kupuje?…zašto?..
ja sam danas dokupio nešto malo i sad čekam da se situacija rasčisti da vidim kuda to ide….dok god je ovako konfuzno stanje i brze promjene kupnje i prodaje neće to daleko…..a kad se rasčisti mogao bi se ponoviti ddjh scenarij [smiley2][smiley2]

ključna riječ je ‘mogao’…
i isto tako ubaci u svoj program i ‘može biti i drugi rasplet situacije’…

no, i ja čekam rasplet isto kao i ostali tako da ne misliš…

nema mi druge nego se zae..ti


ovdje nitko od malih investitora realno gledajući nema pojma što se događa..tko prodaje?….tko kupuje?…zašto?.. ja sam danas dokupio nešto malo i sad čekam da se situacija rasčisti da vidim kuda to ide….dok god je ovako konfuzno stanje i brze promjene kupnje i prodaje neće to daleko…..a kad se rasčisti mogao bi se ponoviti ddjh scenarij [smiley2][smiley2]

Po meni si u pravu.Sjećaš se prije 3 mjeseca kolika su bila pretumbavanja na DDJH i onda odjednom 2 blokade u 2 dana i 30kn prema gore.Nažalost oni tankih živaca izađu i propuste najveći dio kolača.
Ja sam strpljenje solidno istrenirao i čekam momenat kad će Elka puknut na 200kn pa ćemo vidjeti dalje!

Novac je kisik burze!

Mislim da nas je sve isp… nova SDA stranica i listanje top10 svaki dan sa T+3 stanjem.
Bilo je puno bolje dok smo bili potpuno u magli, a ovo djelomično micanje “fog of war”-a nam krivi percepciju.

Predlažem protestno pismo SDA da vrate staru stranicu…


mark1: ” Ne triba sad biti nervozan , izvuć pare i što dalje. ” Onda ti tako i učini i o tome se pohvali na temi što smo danas tržili.

Slažem se. Vidi što je Elvar učinio pa što čekaš… A ako nemaš dionicu u portfelju onda ti nije korektan stav.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.


tmester: ” ovdje nitko od malih investitora realno gledajući nema pojma što se događa..tko prodaje?….tko kupuje?…zašto?.. ja sam danas dokupio nešto malo i sad čekam da se situacija rasčisti da vidim kuda to ide….dok god je ovako konfuzno stanje i brze promjene kupnje i prodaje neće to daleko…..a kad se rasčisti mogao bi se ponoviti ddjh scenarij [smiley2][smiley2] ” Po meni si u pravu.Sjećaš se prije 3 mjeseca kolika su bila pretumbavanja na DDJH i onda odjednom 2 blokade u 2 dana i 30kn prema gore.Nažalost oni tankih živaca izađu i propuste najveći dio kolača. Ja sam strpljenje solidno istrenirao i čekam momenat kad će Elka puknut na 200kn pa ćemo vidjeti dalje!

Točno, meni se to desilo sa Đukom, kupio na 150, prodao na 190, grešku neću ponoviti na Elki. Ušao na 128 i na onih famoznih 150.

ovo je definitivno najcudnija dionica na trzistu. tu neznas stvarno tko pije tko placa

Školovana budala je veća budala od one neškolovane

ja pijem a bome i platim [smiley2]

nema mi druge nego se zae..ti

Kolega Elvar, da li je ispativo kupiti po 157kn?


Kolega Elvar, da li je ispativo kupiti po 157kn?

da,sigurno će ti iskreno odgovorit,moš mislit
jedino ako ga ne zaj…..,pa ni ne očekuješ iskren odgovor


ključna riječ je ‘mogao’…

znam

[/quote]i isto tako ubaci u svoj program i ‘može biti i drugi rasplet situacije’…[/quote]

svjestan sam toga…čim situacija nije baš prečista svašta se može dogoditi….kao što je mene koji tek odnedavno pratim elku iznenadila dobra vijest danas o prihodima od prodaje tako me eventualno može iznenaditi i neka loša…
inače se čuvam dionica koje baš ne poznam ali ovdje sam ušao osim prema fin. pokazateljima i “na filing”
zato i nisam nešto puno kupio..oko 8% portfelja

New Report

Close