EIG (EIG d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska EIG (EIG d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ja baš najmanje pričam (pišem) u odnosu na epove mnogih na ovom forumu. Ne triba sad biti nervozan , izvuć pare i što dalje. A onih 5000 kom. i nije tako blizu milijun kuna.

158 * 5000 = 800.000 kuna, kako nije blizu + xxxxx komada do 150 kuna.


mark1: ” Ja baš najmanje pričam (pišem) u odnosu na epove mnogih na ovom forumu. Ne triba sad biti nervozan , izvuć pare i što dalje. A onih 5000 kom. i nije tako blizu milijun kuna. ” 158 * 5000 = 800.000 kuna, kako nije blizu + xxxxx komada do 150 kuna.

Bravo mauricije dobro računaš.

Ma kolko god da se spusti neće ispod 150!!!

Koliko sam ja shvatio prodali su sami sebi . Dobili pare a vila im je ostala. Dok to shvatite cijena će biti 300 kn. Pozdrav!

sta kupuje neko 5000 ili prodaje? nisam u toku

Školovana budala je veća budala od one neškolovane


mark1: ” Jenjala je euforija , bliži se tu pomalo kraj , a vrtit u krug može se do besvjesti. ” Dok ti stojiš na kupnji, neki su već izvrtili pare. To pričaš od 140 kuna i ne prestaješ, to se zove taljamenje u prazno, po naški.

hehe.. ja isto pričam ali i zaradjujem…

nema mi druge nego se zae..ti

sta kupuje neko 5000 ili prodaje? nisam u toku

Školovana budala je veća budala od one neškolovane


sta kupuje neko 5000 ili prodaje? nisam u toku

kupuje

Dionica se dugo vrtila na razinama oko 150 i sada se pomakla na stepenicu više na oko 160 s jakom podrškom na kupnji. Ne znam što neki očekuju, eksploziju preko 200 u par dana s blokadama? Samo polako i postepeno.

moze k-p stanje?


moze k-p stanje?

Gomila se prodaja 11271kom.

New Report

Close