EIG (EIG d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska EIG (EIG d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Velika je likvidnost, a to je jako bitno. Sad kunu dvije gore dolje, bože moj, to je tako.

Ovdje je vlasnička struktura kompliciranija nego što itko uopće može zamisliti. Prvo je elka d.d. promijenio ime u eig d.d., te tvornicu kablova pretvorio u d.d., da bi sad proficio prodao tvrtku kćer tvrtke eig.d.d. koja se bavi savjetovanjem tvrtci za luksuzne vile koja je isto u njegovom vlasništvu?!?

Hell is Empty and all the Devils are Here

I sam sam se ovdje izgubio o d.d.ovima i d.o.o.ovima[smiley1]

Hell is Empty and all the Devils are Here

po meni je ovaj nalog na 5.000 komada laznjak….
moje misljenje

"If you don't know jewelry, know the jeweler." - Warren E. Buffett


po meni je ovaj nalog na 5.000 komada laznjak….
moje misljenje

onda udri prijatelju, probaj lupit soma, dva…


po meni je ovaj nalog na 5.000 komada laznjak…. moje misljenje

Što znači lažnjak?

Tu stoji skoro milijuna kuna.

Jenjala je euforija , bliži se tu pomalo kraj , a vrtit u krug može se do besvjesti.


po meni je ovaj nalog na 5.000 komada laznjak…. moje misljenje

Nemože biti lažnjak ,šta ako baš sad netko proda po158


Jenjala je euforija , bliži se tu pomalo kraj , a vrtit u krug može se do besvjesti.

Dok ti stojiš na kupnji, neki su već izvrtili pare.

To pričaš od 140 kuna i ne prestaješ, to se zove taljamenje u prazno, po naški.


po meni je ovaj nalog na 5.000 komada laznjak….
moje misljenje

Ako imaš 5000 komada za prodat udari po njemu pa testiraj jel lažnjak [smiley1]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

[


mark1: ” Jenjala je euforija , bliži se tu pomalo kraj , a vrtit u krug može se do besvjesti. ” Dok ti stojiš na kupnji, neki su već izvrtili pare. To pričaš od 140 kuna i ne prestaješ, to se zove taljamenje u prazno, po naški.

Ja baš najmanje pričam (pišem) u odnosu na epove mnogih na ovom forumu. Ne triba sad biti nervozan , izvuć pare i što dalje. A onih 5000 kom. i nije tako blizu milijun kuna.


Umjetna kupnja ,tko zna na kojoj su cijeni stavili kupnju samo da izgleda da je velika potražnja .
Rekao sam ja da su tu samo špekulacij

***obrisano***. Tko sad ne vidi da je ovo prava dionica, taj nije za burzu. Ako je jučer bila ova cijena koja je sad a nismo znali da elka posjeduje vile u Istri, čudno je jedino to da cijena nije još otišla u nebesa. Ali meni se ne žuri. Čekam puuuuno veće cifre.[smiley1]

New Report

Close