EIG (EIG d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska EIG (EIG d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@vorda

ali i dalje je pitanje? zašto bi netko recimo sada kupio ELKU? zbog novaca na računu sigurno ne… zbog raznih investicija također ne… općenito je zanimljiva zbog nekog određenog uhodanog poslovanja – pitanje je da li te veze i poznanstva koju ELKA sada ima će isto biti na prodaju?

a kažem još jednom, svašta se može desiti i za mjesec dana a kamoli za pola godine…

hvala na trudu

nema mi druge nego se zae..ti

Samo da napomenem da su brokeri lomili zube na ovoj dionici, a neki i spakirali kofere.
Misterija se nastavlja

vec sat vremena nema trgovanja na elki.. ocemo gore ili dole[smiley2]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Proficio okrupnjava portfelj u Luksuznim vilama Istre

Luksuzne vile Istre dobivaju novih 100 milijuna kuna temeljnog kapitala i ime Proficio nekretnine d.d.
Jučerašnji dan je bio prilično aktivan za čelne ljude Proficija d.d. Naime, nedugo nakon obavijesti o jučerašnjoj prodaji kompletnog udjela u Adriatic Netu društvu kćeri, Luksuznim vilama Istre, na portalu Zagrebačke burze je osvanula obavijest o novim preslagivanjima portfelja unutar vlasničkog portfelja Proficija. Jučer je prodan čitav vlasnički paket od 4.855 dionica ili 26,63 posto Hotela Lagune i isto tako čitav paket od 90,9 posto udjela u društvu Pakoštane d.d. U priopćenju se navodi da je ukupna vrijednost transakcije 102 milijuna kuna, a kupac oba paketa su, još jednom, Luksuzne vile Istre d.d.
Istovremeno, donesena je odluka o pomjeni imena Luksuzne vile Istre u Proficio nekretnine d.d., a odlukom skupštine je odobreno i povećanje kapitala Luksuznih vila Istre od strane Proficija u iznosu od 100 milijuna kuna.

Hell is Empty and all the Devils are Here

Veliko iskrcavanje na Elki:

Što li radi naš Proficio? Što je s tim Luksuznim vilama, zašto je to d.d. uopće?

Hell is Empty and all the Devils are Here

Ali svejedno jaka kupnja.

Umjetna kupnja ,tko zna na kojoj su cijeni stavili kupnju samo da izgleda da je velika potražnja .
Rekao sam ja da su tu samo špekulacij

Bit će zanimljivo pratiti promjene u top 10 ovih dana

Mauricije može k/p?


Mauricije može k/p?

Ne čini se baš da je 5.000 komada na 158 umjetna kupnja! Probaj lupiti po tom nalogu, pa ćemo utvrditi
[smiley2]

Mislim da je kod ove dionice, kao i inače na burzi, najvažnije da postoji golema potražnja za dionicom i to će je sigurno dignuti gore. Meni je sve drugo manje važno…
Preslagivanje očito još nije ni blizu kraja.

New Report

Close