EIG (EIG d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska EIG (EIG d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


možda… možda neće… samo ja bi volio još neki komentar.. ovo svi znamo

ja bih komentriao da se proficio mozda namjerava rijesiti elke i vuce van ono sto mu treba za njihov biznis s nekretninama u istri

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


možda… možda neće… samo ja bi volio još neki komentar.. ovo svi znamo

Elvare, ne filozofirati sada.

filozofiram cijelo vrijeme… i prije sam rekao sve iste stvari… nema razlike…

i dalje bi volio čuti druge komentare (malo dublje a ne samo one koje su dostupne svima nama)

nema mi druge nego se zae..ti

Vijest za sada i nije polučila pozitivni rezultat , a prebacivanje novca ?


Elvar: ” možda… možda neće… samo ja bi volio još neki komentar.. ovo svi znamo ” ja bih komentriao da se proficio mozda namjerava rijesiti elke i vuce van ono sto mu treba za njihov biznis s nekretninama u istri

vidiš Super24 – nije loše…
no razmišljam si, tko će kupovati neku firmu za alteernativnu energiju koja dobit ima iz financijskih poluga i zapravo cijela je u lovi… pa neće prodajom ELKE se prodati i poznanstva i veze… ali dobro, može se svašta promijeniti kroz pola godine

nema mi druge nego se zae..ti


filozofiram cijelo vrijeme… i prije sam rekao sve iste stvari… nema razlike… i dalje bi volio čuti druge komentare (malo dublje a ne samo one koje su dostupne svima nama)

daj elvar, stari mačku, prodo si elku i basta… nema sad filozofiranja…
[smiley2]

Scio me nihil scire

uvijek ima…

i otkud misliš da nisam već kupio nazad?

i što? ako nemaš ulaznicu ne smiješ gledati sa strane?

nema mi druge nego se zae..ti

super24:

Elvar: ” možda… možda neće… samo ja bi volio još neki komentar.. ovo svi znamo ” ja bih komentriao da se proficio mozda namjerava rijesiti elke i vuce van ono sto mu treba za njihov biznis s nekretninama u istri

vidiš Super24 – nije loše…
no razmišljam si, tko će kupovati neku firmu za alteernativnu energiju koja dobit ima iz financijskih poluga i zapravo cijela je u lovi… pa neće prodajom ELKE se prodati i poznanstva i veze… ali dobro, može se svašta promijeniti kroz pola godine


s druge strane, mozda AIM kupuje elku i kao sto je netko rekao, pumpa novac iz proficia u elku.. dati ce raji zaradu od 20kn po dionici i doci do kontrole..

ne moze se znati.. ono sto ja mislim da nece bit (iako sam prodao dio po 164), to je elkice na ovim cijenama..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


uvijek ima… i otkud misliš da nisam već kupio nazad? i što? ako nemaš ulaznicu ne smiješ gledati sa strane?

kada bi na forumu pisali samo oni koji imaju dionicu, onda to ne bi imalo smisla. nije li ovo forum gdje se iznose argumenti za i protiv. a kad kupiš dionicu, naravno da nećeš pisati protiv.

osim mene… i kada sam je imao u povećem broju sam pisao ono što sam stvarno i mislio…

na kraju krajeva, ako se na forumu sazna ono što čovjek i sam ne bi uspio saznati i time promijeni mišljenje možda zato i kupi dionicu…

nema mi druge nego se zae..ti


vidiš Super24 – nije loše… no razmišljam si, tko će kupovati neku firmu za alteernativnu energiju koja dobit ima iz financijskih poluga i zapravo cijela je u lovi… pa neće prodajom ELKE se prodati i poznanstva i veze… ali dobro, može se svašta promijeniti kroz pola godine

A šta bi tek rekao za masu poduzeća čija izvješća nikada nismo vidjeli, a sa njima itekako trguje na burzama, a siguran sam da si i sam neke od njih kupovao. Ili šta bi rekao za brodare koji ponekad imaju veće financijske prihode nego poslovne iako svi znao čime bi se trebali baviti. EIG barem redovito dostavlja izvješća, ima svoju WEB stranicu i kontaktira s ZSE. Ovo je financijski holding i prihode ostvaruje preko društava kćeri. U izvješću konsolidacije očigledno ne prikazuju prihode i rashode tih tvrtki nego njihovu dobit/gubitak prikazuju kao financijske prihode/rashode.

Pozdrav


uvijek ima… i otkud misliš da nisam već kupio nazad? i što? ako nemaš ulaznicu ne smiješ gledati sa strane?

nisi shvatio, nije bilo zlonamjerno, nema veze

Scio me nihil scire

New Report

Close