EIG (EIG d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska EIG (EIG d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

razlog porastu cijene i likvidnosti kod ELKE zadnjih dana je dobro izvješće, ali još više od toga neki veliki igrač koji neumorno skuplja goleme pakete na cijenama oko 150 kn. Tako jaku kupnju moglo se vidjeti na DDJH na sličnim razinama (oko 150 kad je bilo preslagivanje), a i na KORF tu negdje… Prema svim tim parametrima (FI, likvidnost, prometi…) čini se da je ELKA vrlo stabilna i pred njom samo pozitivan trend.


razlog porastu cijene i likvidnosti kod ELKE zadnjih dana je dobro izvješće, ali još više od toga neki veliki igrač koji neumorno skuplja goleme pakete na cijenama oko 150 kn. Tako jaku kupnju moglo se vidjeti na DDJH na sličnim razinama (oko 150 kad je bilo preslagivanje), a i na KORF tu negdje… Prema svim tim parametrima (FI, likvidnost, prometi…) čini se da je ELKA vrlo stabilna i pred njom samo pozitivan trend.

Tony koliko je po tebi taj igrač skupio od cca 160000 protrgovanih dionica u zadnjih misec dana?

možda skoro sve.. možda niti jednu…

ako je skoro sve onda se skriva sa više njih po 4000 plus skrbnički…

ako je niti jedna onda je sve pretočio sam sebi a ostalo pokupovali mali

tony misli skoro sve.. samo je pitanje zašto to misli? na kraju krajeva i neka misli, treba tako…

nema mi druge nego se zae..ti

Tony koliko je po tebi taj igrač skupio od cca 160000 protrgovanih dionica u zadnjih misec dana?

Teško je reći s obzirom na brojne “daytradere” na svim likvidnim dionicama. Ali mislim da bi moglo biti oko 1/3 ukupnog prometa ili nešto manje. Kad bi se “taj” povukao s prodaje, cijena ne samo da ne bi rasla, nego bi se brzo urušila, uostalom kao i na svim drugim dionicama.

Puno mistike, pozitivno poslovanje, velika likvidnost, meni se sviđa, barem ima aktivnosti na dionici.


možda skoro sve.. možda niti jednu…

ako je skoro sve onda se skriva sa više njih po 4000 plus skrbnički…

ako je niti jedna onda je sve pretočio sam sebi a ostalo pokupovali mali

tony misli skoro sve..
samo je pitanje zašto to misli? na kraju krajeva i neka misli, treba tako…

elvare, najprije pročitaj moj odgovor, a nemoj napamet govoriti što ja mislim


možda skoro sve.. možda niti jednu… ako je skoro sve onda se skriva sa više njih po 4000 plus skrbnički… ako je niti jedna onda je sve pretočio sam sebi a ostalo pokupovali mali tony misli skoro sve.. samo je pitanje zašto to misli? na kraju krajeva i neka misli, treba tako…

Zadnji u top 10 možda puno govori.


Elvar: ” možda skoro sve.. možda niti jednu… ako je skoro sve onda se skriva sa više njih po 4000 plus skrbnički… ako je niti jedna onda je sve pretočio sam sebi a ostalo pokupovali mali tony misli skoro sve.. samo je pitanje zašto to misli? na kraju krajeva i neka misli, treba tako… ” elvare, najprije pročitaj moj odgovor, a nemoj napamet govoriti što ja mislim

pa reci onda što misliš… nisam ja mislio skroz na tebe.. ja to onako generalno, na kraju krajeva kako da znam ja što ti misliš?

nema mi druge nego se zae..ti

Ulaganje pri ovakvim okolnostima za mene predstavlja veliki rizik….
Naravno, on moze biti ili debelo nagradjen a isto tako moze biti i veliko razocaranje…sto ovu dionicu svrstava u red spekulativnih
Misticnost nije nesto sto me motivira da bih ulazio u odredjenu dionicu…. kao niti pusta naklapanja i totalna neizvjesnost o razvoju situacije…
Jucer sam mjerkao da udjem, ali mislim da cu ipak pricekati jos malo da vidim kako ce se situacija razvijati

"If you don't know jewelry, know the jeweler." - Warren E. Buffett

tony:

Elvar: ” možda skoro sve.. možda niti jednu… ako je skoro sve onda se skriva sa više njih po 4000 plus skrbnički… ako je niti jedna onda je sve pretočio sam sebi a ostalo pokupovali mali tony misli skoro sve.. samo je pitanje zašto to misli? na kraju krajeva i neka misli, treba tako… ” elvare, najprije pročitaj moj odgovor, a nemoj napamet govoriti što ja mislim

pa reci onda što misliš… nisam ja mislio skroz na tebe.. ja to onako generalno, na kraju krajeva kako da znam ja što ti misliš?

pogledaj post u vrhu stranice

Ajde, ajde, kao da je se s DDJH sve znalo. Od 100 kuna se juriša, istina i s FIMOM, do 260 kuna, a nema ni izvješća za prošlu godinu, a za kvartalno neću ni spominjati.

eee… dok sam ja pisao post ti odgovorio.. vidiš, komunikacija preko foruma [smiley2]

znači jedna trećina = cca 50000 komada.. ajde de, nije ni to loše

nema mi druge nego se zae..ti

New Report

Close