EIG (EIG d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska EIG (EIG d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=06880bdc-3efd-444a-942a-f16e4070bf00

a u napomeni na kraju teksta,nije bio i nije sada vlasnik ovih dionica,al ne piše da neće biti u budućnosti[smiley1]


Mark1 me jučer ispravljao glede prvih 10, ista količina, blabla. Danas nakon rasta odmah dolazi Paško, čovjek biser od novinara. Lakše je vjerovati nekome tko medij koristiti da bi se izbacio, nego sam nešto shvatiti. Ali to je tako. Zato će kasnije biti jeftino.

Mauricije možeš navest zaboravio sam , pa da netražim

Brzo zaboravljaš mark, ali nema veze.

Pamtiš samo loše dane.

Potražiću.


…. tako je, znači ostaju mogućnosti da je proficio stavio taj nalog ili skrbnički zaba. sve drugo je malo vjerojatno. budemo videli.

Ne dao Bog da se Proficio uključi u rasprodaju, onda smo stvarno nahebali.

Ignore: KressoM, delux


Mark1 me jučer ispravljao glede prvih 10, ista količina, blabla. Danas nakon rasta odmah dolazi Paško, čovjek biser od novinara. Lakše je vjerovati nekome tko medij koristiti da bi se izbacio, nego sam nešto shvatiti. Ali to je tako. Zato će kasnije biti jeftino.

Mauricije da li ovi na desetom mjestu imaju svaki po 4000 komada ? Ako se radi o tri ili četri investitora po 4000 komada postotak ne bi bio 0,26 .
Prije če biti da na tom mjestu svi skupa imaju 4000 dionica
.

Mauricije ne nađoh da sam te igdje ispravljao osim ovog pitanja.

meni je daleko najlogičnije da je RBA… koji je htio štopati cijenu. Naime, preočito je da je taj nalog imao samo svrhu plašenja kupaca, ali se zaštitio lipu iznad dopuštenog limita, da ne bi slučajno netko nešto skinuo… Doista se čini kao igra. Sve drugo mi je manje vjerojatno. Da je htio prodavati, to bi učinio sasvim drugačije. Nipošto ne na taj način. Po meni, zbilja nije imao drugu svrhu nego zaustaviti rast… Je li samo zbog jeftinijeg dokupa, ili ima i drugih mogućnosti, ne znam, ali ovaj prvi dio je sasvim očit.


Ne dao Bog da se Proficio uključi u rasprodaju, onda smo stvarno nahebali

Meno je baš drago što se pojavio taj veliki nalog jer bi većina s foruma rekla, prodao danas, 10% u jednom danu i slična s.anja.
Treba zaraditi 10-15-20%, nije to lako, neka treba se malo potruditi.
Također, neki će ispasti jer nemaju strpljenja čekati.

I za Luku Rijeku su govorili da je precijenjena na 200 kuna, još uvijek to misle samo što je sada na 500 kuna.

I za kraj, što god tko mislio, lijep rezultat Elke na tromjesečju, pa i opravdan rast.


meni je daleko najlogičnije da je RBA… koji je htio štopati cijenu. Naime, preočito je da je taj nalog imao samo svrhu plašenja kupaca, ali se zaštitio lipu iznad dopuštenog limita, da ne bi slučajno netko nešto skinuo… Doista se čini kao igra. Sve drugo mi je manje vjerojatno. Da je htio prodavati, to bi učinio sasvim drugačije. Nipošto ne na taj način. Po meni, zbilja nije imao drugu svrhu nego zaustaviti rast… Je li samo zbog jeftinijeg dokupa, ili ima i drugih mogućnosti, ne znam, ali ovaj prvi dio je sasvim očit.

Da li je ili nije, ako je bio lipu iznad limita onda je očito štitio rast, jednostavna logika.

Ono što Elku čini zanimljivom je to što je mnogima ona mistična, pa će zbog mistike je i napustiti mnogi kao što u i MIV napustili na 10.000 kuna.

Dajte mi molim vas objasnite nes, ja sam jos mlad i neiskusan al sam procitao knjigu Kako to radi W.Buffet

sta znaci jednoj zagrebackoj banci 6.4 miljuna kuna? meni se cini da se tu vodeci ljudi fondova igraju one stare igre A.P.P , ak prođe prođe, mozda cisto iz zafrkancije da mogu reci da imaju green field investicije,
a i da si namjestaju prinose,fondovima je najlakse je ostvariti prinose ulaganjem u neke misticne i donedavno nelikvidne dionice.

Meni se čini da je ovo neka investicija a la W.Buffet, sretno svima koji ste unutra, mozda kupim i ja za 2000kn Elke ali budem to stavio na ime svog 6 mjesecnog djeteta sta kazete

[smiley2]

A j…ga sada, mogao bi biti i ti u pravu, i svi drugi,
a možda smo svi u krivu, ma sve ćemo vidjetu,
iskreno se nadam samo pozitivno.

And God says let there be light and be light, and it was good...

nitko ne spominje LNG terminal s kojim ce se plin jos vise koristiti kao energent na ovim prostorima+ migracije termoelektrana(plomin I,II…..) na plin i izgradnja novih plinskih elektrana.
LNG sigurno dolazi, samo pitanje je na kojoj lokaciji.

New Report

Close