EIG (EIG d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska EIG (EIG d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


mika: ” ili su prva dva stavili taj nalog ili su 3 i 4 kupovali prošlih dana. Ili je netko dao nalog a da uopće nema te dionice. ” Bez obzira tko je stavio taj nalog i s kojim razlogom, očigledno je da nas zajebava. Da se podsjetimo, stavljeno je 37337 dionica na jedan nalog ili točno onoliko koliko je PBZ imala u srijedu. PBZ danas nikako nije mogla postaviti takav nalog jer više nema toliko dionica. Ako je netko u međuvremenu i skupio više od 37k, zbog čega je postavio točno onoliko koliko se na aktuelnom stanju TOP 10 danas moglo vidjeti. Ja bih rekao da je ovaj pod brojem 3. u međuvremenu stekao još nešto dionica te stavio nalog koji se poklapa s potfeljem PBZ, ali fakat ne znam s kojim ciljem osim da ostale dovede u zabludu. Optimisti bi rekli da je to napravio radi što jeftinijeg dokupa. Pozdrav

ako je pbz ponovno krenuo kupovati to je dobra stvar za kretanje cijene jer time priznaju da su napravili pogrešku i nalogom su htjeli stopirati cijenu što im je kratkoročno i uspjelo. Možda su htjeli skinuti još koju tisućicu po 160, a taman je bila jedna veća transakcija u tom trenutku od cca 2600 dionica po 160.

dobit od 450 milja kuna uz povrat od 15 godina znači da ptkm vrijedi 2020 kuna.

zanimljiv članak ,upravo ono o čemu sam govorio neki dan,a svi ste me pljuvali

Vaš link

mislim da je ipak skrbnički od raifa. taj koji je strašio sa nalogom danas da bi zadržao cijenu na razinama za jeftiniji dokup.

ovi drugi scenariji su mi manje vjerojatni, ali kako reče jedan mudar kolega, sve je to nebitno jer smo dionicu kupovali zbog perspektive firme, a ne top-10

Dva i dva su četri, ali ne uvijek

ma sada je barem sve jasno. ova dionica moze samo prema gore.

sutra cemo im pjevati. Tko se boji VUKA jos. Ne vjerujem da ce sutra vise stavljati strasila… A i blokada ce sutra biti znatno vise, pa ga u biti i mogu staviti. Ali po istom modelu ko danas. Lipu ispod blokade [smiley2][smiley2][smiley2]

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=06880bdc-3efd-444a-942a-f16e4070bf00

skype - ivek1234

Koliko ja znam onaj veći nalog nije bio nalog jednog investitora, već više njih.
Znači, ako je i bio PBZ, s njim na toj cijeni bilo je više naloga, pa vjerojatno i zato se brojka ne podudara s njihovim količinama.

Stanje, nema više većeg strašljivca na 165 kuna:

Ipak se slažem da bi tu trebala malo HANFA,
svojim prstima pretumbati i vidjeti tko tu koga…

And God says let there be light and be light, and it was good...

Zapamti:

HANFA štiti bogate, moćne i novinare, tu nemaš pomoći.

Jedino se možeš žaliti crkvi, ona ćete shvatiti.


zanimljiv članak ,upravo ono o čemu sam govorio neki dan,a svi ste me pljuvali Vaš link

Ne baš svi.


Stanje, nema više većeg strašljivca na 165 kuna:

Sada ga ima, sada ga nema, šta sa inv. koji imaju
par tisuća komada, pa to srce stane, ostaje se bez
zraka, kada se vidio onaj nalog od gorostasa na prodaji,
očito se sve može, i nitko ne reagira, sumnjam da HANFA
nije to primjetila.
No, vidjeti ćemo daljni tijek dogadjaja.

And God says let there be light and be light, and it was good...

Mark1 me jučer ispravljao glede prvih 10, ista količina, blabla.

Danas nakon rasta odmah dolazi Paško, čovjek biser od novinara.

Lakše je vjerovati nekome tko medij koristiti da bi se izbacio, nego sam nešto shvatiti.

Ali to je tako. Zato će kasnije biti jeftino.

New Report

Close