EIG (EIG d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska EIG (EIG d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Evo jos jedan scenarij:

PBZ je prodavao i prodaje i jos tu sicu sta ima….
RAIFF hoce jos u dokup, stavlja nalog na prodaju tih 37k kom (podebljao se u zadnjih par dana) da bi cijenu stisnuo prema dole….

Na to sam i mislio[smiley2]

Hell is Empty and all the Devils are Here

i meni to najizglednije

Dva i dva su četri, ali ne uvijek


Evo jos jedan scenarij:

PBZ je prodavao i prodaje i jos tu sicu sta ima….
RAIFF hoce jos u dokup, stavlja nalog na prodaju tih 37k kom (podebljao se u zadnjih par dana) da bi cijenu stisnuo prema dole….

i ja sam bio došao do istog zaključka, jer jedino mi je to bilo logično. Pa sam stavio još koji nalog za dokup, ako paničari počnu žestoko lupati po bidu…

ne kuzim zbog cega ne bi ovaj stavio nalog. kolicina je bila tocno ta. ne vjerujem da se netko drugi zajebavao.

3. PBZ D.D. 37.337 2,43 Skrb. račun

sad je samo pitanje tko je prodavao u petak i jučer jer ovaj očito nije.

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.

Ali nitko nije.
Smrc..

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

A tko je onda danas prodavao? PBZ nije mogao istovremeno prodati 20000 danas i imati nalog na prodaji od 37000, i još kad uzmemo da su podaci na SDA 3 dana stari…

Hell is Empty and all the Devils are Here

zasto se zamarate sa jednim ili dva racuna.. pa ocito je da ih igraci imaju koliko treba i jos par za svaku slucaj[smiley1].. poludit cete ovako

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


ne kuzim zbog cega ne bi ovaj stavio nalog. kolicina je bila tocno ta. ne vjerujem da se netko drugi zajebavao. 3. PBZ D.D. 37.337 2,43 Skrb. račun sad je samo pitanje tko je prodavao u petak i jučer jer ovaj očito nije.

Koja igra…

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

A mozda je stavio Proficio odnosno Zaba da mi mislimo da je PBZ pa vidimo da ovaj ima jos municije pa se prestrasimo.
Majko moja koje igre…

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

a možda je najbliži scenarij onaj vic od Aliena [smiley4]

nema mi druge nego se zae..ti

a ja se nadam da ću kupiti još po 150 kn…..

Ma uostalom kaj se uopce za..bavam s glupostima. Protrgovano je preko 150000 dionica u zadnja 3 tjedna s prosj. cijenom od preko 150 kn. Miran san, ne znam kaj bi se trebalo dogodit da ovo padne

Hell is Empty and all the Devils are Here

New Report

Close