EIG (EIG d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska EIG (EIG d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

To ce mi Elvar na private [smiley11]

"If you don't know jewelry, know the jeweler." - Warren E. Buffett

ako nis drugo, dionica je toliko likvidna, da ako nastavi tako mogla bi u crobex 🙂

gklemenc:

panicare hvataju. i to pogotovo daytraderi. samo decki bez panike.

ukrao si mi recenicu iz usta.. navlace.. sta sad ne prodaju onda po 160? pa zato jer bi prodali sami sebi, eto zasto[smiley1]
ja cekam na 155 i ne povisujem iz principa.. ako ode elka, eno djuro jos ceka[smiley2]

da citiram sam sebe.. majstori su decki.. stavili branu dolje i rulja kupovala skupo, stavili branu gore i pokupili sve ispod.. hehe ja jos uvijek cekam na 155
[smiley1]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

zbilja mi nije jasno, ako taj netko želi zbilja prodati tih 30-ak tisuća komada, siguran sam da ne bi radio na ovaj način. Osim ako ima dogovoreno. U protivnom nipošto ne bi to radio na ovaj način da rasplaši kupnju, već u manjim paketima kao što je prolazilo do sada, po 1.000 ili manje više…
Hoću reći da mi taj nalog više sliči na štopanje cijene, jer za prodaju mi baš i nije logičan!


zbilja mi nije jasno, ako taj netko želi zbilja prodati tih 30-ak tisuća komada, siguran sam da ne bi radio na ovaj način. Osim ako ima dogovoreno. U protivnom nipošto ne bi to radio na ovaj način da rasplaši kupnju, već u manjim paketima kao što je prolazilo do sada, po 1.000 ili manje više… Hoću reći da mi taj nalog više sliči na štopanje cijene, jer za prodaju mi baš i nije logičan!

A ti naivno vjeruješ da je njemu cilj to prodati? [smiley2]

La vita e bella!

Samosto sad smo vidjeli nije da nema jos malo komada.
Tako da sve nase price padaju u vodu.
Osim ako sa drugim fondom ne plasi

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Kolicinu koju su stavili na prodaju…su prodali u zadnja 3 tjedna…

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

naravno da ne zeli prodati.. nego malo zastrasiti drhtave.. k/p se fino promijenio.. u sekundi… a tako se opet moze promijeniti… u nasu korist..

Tekst posta ce se prikazati nakon odobrenja moderatora. Hvala na razumijevanju.

vidim sad svi navalili prodavati, pa nema tko ni pisati ovdje. Valjda bi trebalo raditi drukčije od “krda”, tj. od većine, a ne odmah srljati. Očito je da taj nalog ima zadaću štopati cijenu i to je to. Da je htio bilo što drugo, drukčije bi radili.
Ali odjednom gotovo 60.000 komada na prodaji. Psihološki efekt je postignut… Svaka čast majstorima koji se tako igraju s masom…

Skoro 3.5 milijuna kn prometa po prosječnoj cijeni od 160kn.

Moguće da neki jaki igrač ili više njih npr. fondovi štopaju cijenu da bi je otkačili kad im to bude najpotrebnije jer
se ova dionica pokazala jako likvidna . Usput , predložit ću je za CROBEx ![smiley9]

na 4300 sve prodajem...

Trgovanje Elkom sve me više podsjeća na trgovanje s DDJH dok je bio tamo ispod 190 pa se onda pojavio onaj famozni veliki nalog i panika jer je kao Fima prodavala….. znamo kako je to završilo…..

Ovi su izgleda naučili Fima tips&tricks [smiley1]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

New Report

Close