EIG (EIG d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska EIG (EIG d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nema teorije da je dogovoreno…u suprotnom bi ro prošlo u tišini…ovo je samo ograda s gornje strane kako im mali ne bi zblokirali

Zvijezdu[smiley1]

And God says let there be light and be light, and it was good...


165,23 komada je blokada. ali izgleda da je necemo danas gledati [smiley2] a izgleda da PBZ skrbnicki nije prodao ni komad u petak i jucer. sve je stavljeno na Ask

pa baš ga stave koju lipicu ispod blokade, slučajno he he
[smiley1]


sasko: ” 165,23 komada je blokada. ali izgleda da je necemo danas gledati [smiley2] a izgleda da PBZ skrbnicki nije prodao ni komad u petak i jucer. sve je stavljeno na Ask ” pa baš ga stave koju lipicu ispod blokade, slučajno he he [smiley1]

Sorry, evo idem se maknuti[smiley2][smiley2]

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


JDKM[smiley1]

Da nisi možda mislio na PIVK…???[smiley1]

Igraju se veliki s nama malima….

A vi svaki potez tumacite sebi u korist, odnosno u korist dionice…. Prvo se iskrcavao PBZ, pa se nije iskrcavao, pa je ovo limit da ne ode u blokadu…. koliko teorija

"If you don't know jewelry, know the jeweler." - Warren E. Buffett

Ma nadam se da broker koji je istaknuo ovaj nalog zna da je u FAILu. Pravilnik o blok transakcijama…

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.


Igraju se veliki s nama malima…. A vi svaki potez tumacite sebi u korist, odnosno u korist dionice…. Prvo se iskrcavao PBZ, pa se nije iskrcavao, pa je ovo limit da ne ode u blokadu…. koliko teorija

već sam ti rekao… protumaći jedino ti sam sebi.. s njima ti se nije za bosti – ne smiješ ništa reći..

recimo ja čim sam vidio taj nalog sam odmah pomislio na jednu soluciju koju još nitko ovdje nije rekao ali sam shvatio da je bolje da svi oni laprdaju kako žele a ja da mislim ono što treba

nema mi druge nego se zae..ti


recimo ja čim sam vidio taj nalog sam odmah pomislio na jednu soluciju koju još nitko ovdje nije rekao ali sam shvatio da je bolje da svi oni laprdaju kako žele a ja da mislim ono što treba

podijeli onda sa nama tu soluciju… sad je ionako gotovo?

Tekst posta ce se prikazati nakon odobrenja moderatora. Hvala na razumijevanju.

kakve igrice

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)


Tycoon: ” Igraju se veliki s nama malima…. A vi svaki potez tumacite sebi u korist, odnosno u korist dionice…. Prvo se iskrcavao PBZ, pa se nije iskrcavao, pa je ovo limit da ne ode u blokadu…. koliko teorija ” već sam ti rekao… protumaći jedino ti sam sebi.. s njima ti se nije za bosti – ne smiješ ništa reći.. recimo ja čim sam vidio taj nalog sam odmah pomislio na jednu soluciju koju još nitko ovdje nije rekao ali sam shvatio da je bolje da svi oni laprdaju kako žele a ja da mislim ono što treba

ali svejedno nisi izdržao da to ne podjeliš sa svima he he
[smiley1]
svatko ima svoju glavu za razmišljanje i neka procijeni činjenice i nagađanja

ne sa svima već Tycoon-u…

a nisam podijelio što sam mislio

nema mi druge nego se zae..ti

New Report

Close