EIG (EIG d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska EIG (EIG d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ovo je pravi triler! Na prodaju nalog 37.337. kom na 165,20 kn!!!!!!! [smiley2]

bas sam i ja to vidio.. skoro u nesvjest pao…

Tekst posta ce se prikazati nakon odobrenja moderatora. Hvala na razumijevanju.

Skrbnicki PBZ, treci dionicar, prodaje sve sto ima![smiley2]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Ha, ha kako prozirno…ovaj koji cijelo vrijeme kupuje sad je ogradio odozgo kako bi se dodatno još namarisao….

i ja mislim da je dogovor. Sve ovo trgovanje zadnjih dana jako me podsjeća na KORF prije nekoliko mjeseci kad je bio na sličnim razinama od oko 150 kn. A i transakcije su bile ovako velike, ogromna kupnja, prometi… i naravno, rast cijene[smiley2]

da nije neka teza brana i navlakusa? da pokupe sve ispod, prije nego eksplodira?

Tekst posta ce se prikazati nakon odobrenja moderatora. Hvala na razumijevanju.

ma ovo je samo osigurač da se ne ode u blokadu, očito je…

Taj veliki nalog na prodaji je zabetonirana granica do sljedećeg rasta….a ne dogovor he,he…[smiley1][smiley2]

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........


Skrbnicki PBZ, treci dionicar, prodaje sve sto ima![smiley2]

To se zove posao…, baš me zanima što će onda kupiti, koja još od napuhanih dionica ima izgleda za rast kao ova….????[smiley7]
Usput – ovo je jako dobro, sada i oni kolebljivi obraćaju pražnju na ovu dionicu, potencijal rasta…, itd…, kad se ovaj isprazni idemo, tko zna…., oštro prema gore….

ako danas “poderu” ovaj veliki nalog za par danas smo preko 200 kunića[smiley2]

165,23 komada je blokada. ali izgleda da je necemo danas gledati [smiley2]

a izgleda da PBZ skrbnicki nije prodao ni komad u petak i jucer. sve je stavljeno na Ask

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.


Dejavue: ” Skrbnicki PBZ, treci dionicar, prodaje sve sto ima![smiley2] ” To se zove posao…, baš me zanima što će onda kupiti, koja još od napuhanih dionica ima izgleda za rast kao ova….????[smiley7]

Đuro![smiley2]

La vita e bella!

JDKM[smiley1]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

New Report

Close