EIG (EIG d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska EIG (EIG d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pa samo danas je prošlo skoro pola od te brojke, a ni ne znamo koliko je PBZ prodala ovih par dana koliko kasni stanje u SDA.

…. tko nema strpljenja…. nek proda… što prije to bolje.

Scio me nihil scire


PBZ jos 38,000 komada.
dakle jos pun k…

38000 je imao, ak je danas prošlo 16000 … mozda je ostalo jos pola….

Zbrajao naloge.
Auctor-RBA, ili tko vec danas uzeo jos 7000 komada.
Ostalo lajbeki poput nas

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Al buju lajbeki fine peneze digli

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

mislim da ovdje vrijedi sto dulje na 150 to vislje kad jednom krenemo.. svidja mi se mauricijeva usporedba sa lkri[smiley2]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Danas možemo primijetiti presijecanje MACD linija, Bollinger se opasno počeo sužavati i sve to nas vodi samo jednom mogućem smjeru kretanja cijene. Sutra ili prekosutra detonacija

Hell is Empty and all the Devils are Here


Danas možemo primijetiti presijecanje MACD linija, Bollinger se opasno počeo sužavati i sve to nas vodi samo jednom mogućem smjeru kretanja cijene. Sutra ili prekosutra detonacija

Iz tvojih ustiju u moj dzep.
Detonacija ce biti meni od glupog graha na +30.
Zezam se.
Je, jos malo ostalo koliko se cini..
Ovo je kao LRH na 5500. Stopa stopa i onda bum gore s tim da kada odstopa nema vise sa cim stopati.
A BV 169.
Imam casha, mogao bih sutra jos malo uzeti.
Onako 200-300 komada.
To mi je najsigurnija investicija zasad.
Ima par firmi koje su sada sigurna ulaganja s obzirom na ocekivani Q2.
LRH zbog 14.06.
ELKA zbog jos pozitivnog Q2 vjerovatno a ispod BV.
JDPL zbog vozarina i smijesne cijene.
Ostali brodari takodjer..
PTKM-ocekujem isto super Q2.
Skrenuo sam s teme.
Elka-BV 169, cijena 150.
A izvjestaji tek poceli ici.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


Al buju lajbeki fine peneze digli

Pozlatile ti se rijeci

Pratim ovu temu vec neko vrijeme…. zanimljivo!
Zanima me zasto bi bilo kojem dionicaru bilo u interesu stopati cijenu na dole? Mozda je ovo neki specifican slucaj pa postoji neko obrazlozenje…..
Kolege?!

"If you don't know jewelry, know the jeweler." - Warren E. Buffett


Zanima me zasto bi bilo kojem dionicaru bilo u interesu stopati cijenu na dole? Mozda je ovo neki specifican slucaj pa postoji neko obrazlozenje…..

pa npr. ako ima novaca i želi kupovati….kad kupi koliko želi onda mu štopanje prestaje biti interes…..
ovo je samo jedan od mogućih scenarija….


Tycoon: ” Zanima me zasto bi bilo kojem dionicaru bilo u interesu stopati cijenu na dole? Mozda je ovo neki specifican slucaj pa postoji neko obrazlozenje….. ” pa npr. ako ima novaca i želi kupovati….kad kupi koliko želi onda mu štopanje prestaje biti interes….. ovo je samo jedan od mogućih scenarija….

Samo sto je razlika sto ovo nije stopanje vec kopletno iskrcavanje.
KAo Agroholding kod DKVS na 190 prije mjesec dana.
Danas, 240 kn.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

New Report

Close