EIG (EIG d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska EIG (EIG d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

…samo da se nadovežem na stanje elke…kada nekome bude u interesu da dionica poraste to će se i dogoditi, do tada mi “mali” možemo filati (ali ne znam koliko). postoji naznaka da će elka prodavati nekretnine na žitnjaku i ako to neće podignuti za 10-20%, onda ne znam što će….[smiley8][smiley8]

[color=blue][b][i]'...my precious...!!!!'[/i][/b][/color]

Ali Ingra raste jer se zna zašto raste ,a šta znaš o Eigu

Da PBZ ne prodaje već bi odavno otišlo gore, ovako ćemo morati pričekati da se do kraja iskrca. Samo je pitanje kad će to biti, nadam se ovaj tjedan gotovo

prenosim..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


Super ,pa šta ti to vrijedi kad nema rasta stručnjače veliki .Svaki dioničar ulaže da bi zaradio ,a ne da čamiš 4 godine u jednoj dionici sa rastom od 20 kn dok druge dionice naprosto lete . Vaš link

A što se ti zamaraš time gdje ću ja ulagati i koliko je meni dovoljno.

Da nemaš alternativnih nickova već bi te moderator pustio da pišeš.

Da se ne bi mislilo možda da ja mijenjam nickove moj nick je od sada stalno prijavljen.

Samo navlačite ljude ,a ljudi će kupovati kad dođu do pravih informacija a ne samo neke špekulacije i nagađanja

Stanje:

evo i stanja K/P

150,00 728
148,00 2119
145,00 100
140,01 600
140,00 1650

152,00 7
152,99 150
153,98 81
153,99 88
155,00 104

Ignore: KressoM, delux

Iskrcavanje je u tijeku

Pa što, sve po 150 kuna skida se s kupnje i prodaje.


Iskrcavanje je u tijeku

Naprotiv ukrcavanje još traje…, tko ti je kriv kad ti čašu uvijek vidiš napola praznu…., a da se i ti malko ukrcaš – možda ti poslije bude žao…[smiley1]

New Report

Close