EIG (EIG d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska EIG (EIG d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Čim nešto napišem, odmah rješavam osobne probleme. Oprosti, nemoj se ljutiti, neću više.

ne ljutim se zašto bi?

pogledaj malo svoj post – potpuno je fokusiran na osobu (mene) i ne govori ništa

a kada ja napišem nešto (i znam zaštoi to pišem) to ne govori ništa, jel tako?

oprosti mi Mauricije jer kada god pišem ništa ne pišem, oprosti, neću više

nema mi druge nego se zae..ti

Ajde, da vidimo prognoze za danas..
Nazad na 150 ili up?

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

evo ti moja… s obzirom na to da se iz top10 vidi da PBZ skrb i dalje ima namjeru prodavati teško da će se cijena danas samo tak pomaknuti gore…

osim ako neki veći kupac ne krene iz ne znam kojeg razloga

nema mi druge nego se zae..ti

Neće to još dugo krenuti


Neće to još dugo krenuti

Ajd nas malo prosvijetli…ili je to samo tvoje subjektivno mišljenje…!?


Ajd nas malo prosvijetli…ili je to samo tvoje subjektivno mišljenje…!?

Pusti, svatko ima pravo na svoje mišljenje. Neće to još gore, nema šanse.

Ajd iskreno pogledaj unazad par godina rast elke i zašto bi išla gore

Šta znate o ovoj dionici ,apsolutno ništa osim što ste vidjeli na stranicama Eig-a.Nema informacija ni vijesti a na njihovoj stranici već par godina ništa novo.Samo to financijsko izviješče i jedan zaposlenik u tvrtci

Bravo, super govoriš ANRICOM, ispričavam se tebi kao velikom investitoru koji zna što priča.

ELKA ništa ne vrijedi, a 16.500.000 kuna koji su utučeni u Elku ništa ne znači, to su sve mali investitori povučeni krdom.


Ajd iskreno pogledaj unazad par godina rast elke i zašto bi išla gore

Pogledaj i graf INGRE, nemreš bolivit, hoćemo se sada vratiti u 2002. godinu i pogledati graf večine dionica, katastrofa, i to je drugačije mišljenje, bože sačuvaj.

Super ,pa šta ti to vrijedi kad nema rasta stručnjače veliki .Svaki dioničar ulaže da bi zaradio ,a ne da čamiš 4 godine u jednoj dionici sa rastom od 20 kn dok druge dionice naprosto lete .
Vaš link

New Report

Close