EIG (EIG d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska EIG (EIG d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

baš sam htio primijetiti, kako valja iskazati počast ovako stabilnoj kupnji na ELKI!! Ovo se ne viđa svaki dan, da nitko ne trza čak ni kad je toliko mali “spread”! Ovakvi kupci zbilja ulijevaju povjerenje da se radi o vrlo čvrstim i samosvjesnim rukama koje tu ulaze! bravo! Kad to krene uzbro, bit će veselo…

pozdrav svima!

moze li netko prostim rijecnikom objasniti smisao ovakvih desavanja? iskrcavanja, cekanja, itd itd… dakle, sta se zapravo dogadja?

unaprijed zahvalan

preko cijele ove priče izlaženja onih koji su dugo godina čekali u njoj, te isto tako i onih koji su nedavno kupovali kako su stigli – te s druge strane o načinu kupovanja (konstantni nalozi na 150 i ne miču), samim kupcima (jedan jedini skrbnički u top10 a trgovano pun kufer) je jedan lijepi veliki zastor…

preočito je da netko vješto skriva informacije koje možemo mi zaključivati i to:
1. jer prodaje po 150 i više nama malima tko zna zašto (a ne ma pravog kupca)
ili
2. jer kupuje ili se sprema na kupnju ELKE (ne dionica već firme)

Drugi slućaj mi se više sviđa i volio bi da je tako, ali ne mogu to nikako iščitati…
Ćemo sačekati još koji tjedan

nema mi druge nego se zae..ti

A možda previše buja mašta nečija.

E sad je netko počistio prodaju

Ništa novo biće toga još.

dee – pozdrav svima!

moze li netko prostim rijecnikom objasniti smisao ovakvih desavanja? iskrcavanja, cekanja, itd itd… dakle, sta se zapravo dogadja?

Najprostije j… lud zbunjenoga.


dee – pozdrav svima! moze li netko prostim rijecnikom objasniti smisao ovakvih desavanja? iskrcavanja, cekanja, itd itd… dakle, sta se zapravo dogadja? Najprostije j… lud zbunjenoga.

To ti se imaoci dionice međusobno podupiru kad im je teško


dee – pozdrav svima!

moze li netko prostim rijecnikom objasniti smisao ovakvih desavanja? iskrcavanja, cekanja, itd itd… dakle, sta se zapravo dogadja?

Najprostije j… lud zbunjenoga.

Evo ti najjednostavnije:
Dosao Mujo Hasi i veli: “Evo tebi Haso 100 maraka”
Uzme Haso i sav zbunjen pita: “I sto sad?”
Mujo: “Sad ti meni vrati tih 100 maraka”
Haso mu vrati i jos zbunjenije pita: “Pa dobro u cemu je fora?”
Mujo: “Pa evo napravili smo promet od 200 maraka”

Ma ljudi dobit ELKE 150000,oo kn . Što uopće rade i čim se bave. Toliko je danas zaradilo masa ljudi na burzi.

mark1:

dee – pozdrav svima!

moze li netko prostim rijecnikom objasniti smisao ovakvih desavanja? iskrcavanja, cekanja, itd itd… dakle, sta se zapravo dogadja?

Najprostije j… lud zbunjenoga.

Evo ti najjednostavnije:
Dosao Mujo Hasi i veli: “Evo tebi Haso 100 maraka”
Uzme Haso i sav zbunjen pita: “I sto sad?”
Mujo: “Sad ti meni vrati tih 100 maraka”
Haso mu vrati i jos zbunjenije pita: “Pa dobro u cemu je fora?”
Mujo: “Pa evo napravili smo promet od 200 maraka”

zahvaljujem, i svaka cast na didakticnosti 🙂

uz pitanje, sa svrhom navest Rifeta da proda i svoje i tako podebljat Mujin/Hasin portfelj na 150 prije nego skoci na BV?


Ma ljudi dobit ELKE 150000,oo kn . Što uopće rade i čim se bave. Toliko je danas zaradilo masa ljudi na burzi.

150 000 kn im je prihod iz osnovne djelatnosti. A osnovna djelatnost im je SAVJETOVANJE U VEZI S POSLOVANJEM I UPRAVLJANJEM

a svi znamo da Elka ima 3 tvornice za proizvodnju čiste energije u Mađarskoj. Tako da im savjetovanje baš i nije “osnovna” djelatnost. Logično je da im je zato prihod od osnovne djelatnosti vrlo nizak.

Nemam pojma čime se ta firma sve ne bavi i kako je zaradila 7 milijuna kuna u 3 mjeseca, al očito da jedini zaposleni u firmi, direktorica Maja Rakvin zna šta radi.

New Report

Close