EIG (EIG d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska EIG (EIG d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

samo tako dečki…
što više sfrustriranih vanzemaljaca to veće fluktuacije…
a onda se ponovo na ELKI vratim daytradingu…

do tada, lijepi pozdrav [smiley2]

nema mi druge nego se zae..ti

Ma kakva jedan zaposlenik, ja znam jednog tipa šta je igrao s mnom nogomet i to je jako dobar informatičar, nevjerujem da bi radio u luzerskoj firmi, pitam se da ga nazove jel bi mi imao što za reći……a nevjerujem sve se vidi u izviješću…….


Ovoj dionici dajem jos 2 tjedna max a onda cu ju lansirat [smiley3]

Meni se ovo stanje zadnjih par dana čini dosta optimistično. Treba shvatit da je na 150 bilo sidro 2 tjedna, bilo je za sve dosta po to toj cijeni neki su se natovarili, drugi nadaju da će biti još. Nitko ne želi forsirat sa kupnjom. Nek ovako polako raste, nemam ništa protiv. Ne znam ionako kud bi drugdje sa lovom, nisam daytrade majstor ko elvar, a nigdje mi baš nije sigurno. Tu na Elki bar znam da neće padat, lijepo uživam, odmaram i promatram.

Iskreno se veselim ovom +2,14%, nisam to vidio odkad sam kupio prije par tjedana.


pa Maja sve sama radi 🙂 pomogne joj i koji majstor iz nadzornog ponekad;) vodi firmu, ugrađuje električne turbine po Mađarskoj, i još stigne po klince u vrtić. Superžena ;P Forte: ” Pozdrav! Skinuo sam konsolidirano izvješće za 1Q 2007. u kojem među ostalim piše: “Boj zaposlenih na zadnji dan tromjesečja _1. Jedan??? ”

Je, Maja je super.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

ušao je Auctor, a to vam je dobra vijest o kojoj sam pisao. sad povežite to sa prodajom hypo consultants-a (odjel hypo banke za nekretnine) , spojite sa podacima o elkinim projektima u istri i dobijate ludu kombinaciju. Dignut će oni cijenu, ali strpite se. Govorio sam vam da je dobar investitor ovaj koji ulazi.


ušao je Auctor, a to vam je dobra vijest o kojoj sam pisao. sad povežite to sa prodajom hypo consultants-a (odjel hypo banke za nekretnine) , spojite sa podacima o elkinim projektima u istri i dobijate ludu kombinaciju. Dignut će oni cijenu, ali strpite se. Govorio sam vam da je dobar investitor ovaj koji ulazi.

Ma samo nek Elvar izadje i nek ode daytradat recimo na EHOS i na konju smo [smiley2][smiley2][smiley2]

ne ne… niste… nisam ja tako veliki ipak… ja sam samo mala ribica pored ovih oštrih sharkova… a u ELKI ću ja čekati onoliko dugo kao što ćeš ti u Belju [smiley2]

nema mi druge nego se zae..ti

ma dobri su daytraderi, šta ima veze, povečavaju likvidnost dionica, tome ništa ne fali


ma dobri su daytraderi, šta ima veze, povečavaju likvidnost dionica, tome ništa ne fali

Pa ako si broker jos i trljas ruke. Neka neka narasti ce i moj porfelj s vremenom a onda ce biti “nemoj Alien nemoj bili smo si dobri” [smiley2]

cayman006:
” ušao je Auctor, a to vam je dobra vijest o kojoj sam pisao. sad povežite to sa prodajom hypo consultants-a (odjel hypo banke za nekretnine) , spojite sa podacima o elkinim projektima u istri i dobijate ludu kombinaciju. Dignut će oni cijenu, ali strpite se. Govorio sam vam da je dobar investitor ovaj koji ulazi.”

Da li je Auctor ušao ili prodaje o tome je bilo danas riječi ?

Joj daj Alien, šta bi ti radije:
1. da zaradiš hrpu para ako Elvar neće daytradeat
2. Elvar daytradea i da nam je super zabavno al da slabo zaradimo mi ostali

??????

Nemoj mi samo reći da bi se odrekao Elvara


cayman006:
” ušao je Auctor, a to vam je dobra vijest o kojoj sam pisao. sad povežite to sa prodajom hypo consultants-a (odjel hypo banke za nekretnine) , spojite sa podacima o elkinim projektima u istri i dobijate ludu kombinaciju. Dignut će oni cijenu, ali strpite se. Govorio sam vam da je dobar investitor ovaj koji ulazi.”

Da li je Auctor ušao ili prodaje o tome je bilo danas riječi ?

Ako je usao znaci da KUPUJE

New Report

Close