EIG (EIG d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska EIG (EIG d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

0,-1,-2,-3,-4,-5

i meni se čini da je sve spremno za start. Samo se čeka okidač. Nemojte da ja moram lupiti po asku, pa da se to pokrene[smiley2]

EHOS dečki EHOS

to je vam kao jeka

EHOS, EHOS, EHOS, EHOS, EHOS

Svi čekaju u niskom startu.[smiley9]

opet se elvar iskrcao, dokle pitam se

Sad je već jasno da iskrcavanje ovdje neće nikad završiti[smiley15]

Hell is Empty and all the Devils are Here


Sad je već jasno da iskrcavanje ovdje neće nikad završiti[smiley15]

čovjeku treba za brodski pod nije on jeftin, 2000 kuna su 2000 koliko god mi pričali da nisu

hvala hvala… no danas se bolje okreće na JDOS-u a uz to još niti onaj dio koji sam prodao na 158 nisam kupio tako da mi se ne isplati se ELKOM igrati sada… to prepuštam vama…

i 2000kn je 2000kn koliko god vi mislili da nisu

nema mi druge nego se zae..ti

Pozdrav!
Skinuo sam konsolidirano izvješće za 1Q 2007. u kojem među ostalim piše: “Boj zaposlenih na zadnji dan tromjesečja _1. Jedan???

nema vise elke jeftino.. kad to prvi skuzi onda stampedo.. ja vec cekam negdje oko blokade[smiley2].. hocu i ja probat daytrading[smiley11]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

pa Maja sve sama radi 🙂 pomogne joj i koji majstor iz nadzornog ponekad;)

vodi firmu, ugrađuje električne turbine po Mađarskoj, i još stigne po klince u vrtić. Superžena ;P


Pozdrav!
Skinuo sam konsolidirano izvješće za 1Q 2007. u kojem među ostalim piše: “Boj zaposlenih na zadnji dan tromjesečja _1. Jedan???

Ovoj dionici dajem jos 2 tjedna max a onda cu ju lansirat [smiley3]

New Report

Close