Dubrovnik: Na referendumu do 16 sati odaziv 20,2 posto

Naslovnica Forum Komentari članaka Dubrovnik: Na referendumu do 16 sati odaziv 20,2 posto

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

I sada bude referendum propao jer je bilo lakše piti kavu i šetati se. Onda im budu svi krivi. [emo_zacudjen]

Kad sam je vidio, ostao sam bez daha. Kad je skinula puder, umro sam od straha

S takvim referendumskim zakonom nijedan referendum ne može proći. A da ne prodje pobrinuo se i “gospodin” sa slike koji je mogao zakazat to zajedno sa eu izborima. Većina je protiv betonizacije Srđa a političari su za…pa nije Sanaderova kćer dobila stan u New Yorku od Izraelca na lijepe oči!

Dubrovčani, pokrijte se ušima. Šta će Vam te komplikacije. Prihvatite
razvoj Dubrovnika.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Zašto im nije odobren isključivo golf? Ima mjesta na svijetu gdje sam golf opstaje. Ali ne,oni hoće vile i apartmane…da to hoće napravit na sličnoj poziciji u Jeruzalemu i Tel Avivu jel bi im tamo odobrili? Sve se bojim…

Maja Brinar Frenkel,
supruga izraelskog investitora Aarona Frenkela za Jutarnji list izjavila je da
Golf na Srđu ‘ide bez obzira na referendum’.

Ljudi su zapravo neinformirani”,
smatra ona.
Istodobno se novac tvrtke Razvoj golf d.o.o. njezina supruga, izraelskog poduzetnika Frenkela, topi.
Dosad su na projekt potrošili 100 milijuna eura.
Frenkel je odavno izgubio živce i napustio Hrvatsku.
Više niti ne dolazi.
“Otišao je prilikom prve javne rasprave kad su se pojavili prosvjednici s bubnjevima…”, objašnjava Brinar.
Maja Brinar Frenkel u Dubrovnik dolazi svaki utorak i ostaje do četvrtka. Vratila se biznisu nakon deset godina, otkako je napustila Vladu Ivice Račana.

“Sigurna sam da je većina građana za projekt golfa na Srđu.
Referendum su nametnule aktivističke skupine i nije izraz volje građana Dubrovnika.
Unatoč ishodu referenduma, golf ide, može se zapravo reći da je to referendum ni o čemu”,
kaže Brinar.

.

New Report

Close