DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 07.10.2024. u 00:22
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,45
14.864
4,311
3,46
3,48
-0,58%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

”Unatoč otežanom poslovanju Kompanija je u zadnjih 6 mjeseci sklopila 125,3 milijuna eura vrijednih poslova na stranim tržištima koji će se realizirati tijekom 2011. i 2012. godine. Spomenuti sklopljeni poslovi uključuju izvoĎenje projekata u Ukrajini, Norveškoj i Grenlandu, te isporuku ovjesne i spojne opreme na raznim inozemnim tržištima. Pored inozemnih ugovora, u Hrvatskoj je u 2010. godini ugovorena izgradnja trgovačkog centra Supernova u Zagrebu u vrijednosti 73,3 milijuna eura. Dobiveni poslovi ukazuju na prepoznatu kvalitetu

Kompanije i strategiju kontinuiranog fokusa na strana tržišta te nagovještavaju profitabilnije poslovanje u narednim razdobljima.
Kompanija takoĎer očekuje da bi u 2011. godini moglo doći i do prvih naznaka oživljavanja domaćeg tržišta postupnim nastavljanjem realizacije odgoĎenih projekata kao i realizacijom nedavno najavljenih infrastrukturnih projekata od strane hrvatske Vlade što bi trebalo omogućiti Kompaniji veću iskoristivost vlastitih proizvodnih kapaciteta i povećanje operativne profitabilnosti.”

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.

eto izvješće je takvo da sam prodao sve što imam, čak među prvima 🙁


…tko je ono rekao da će mi stisnut ruku i čestitati… [rolleyes]

Ja sam reko.Al sam reko da ću to napravit ako bude gubitaka.Di su ti famozni gubici?
Ono kaj ja vidim je dobit i vidim po razvijanju situacije s poslovima da ove godine može bit samo veća.I ak ćemo se baš razgovarat pogle si izvješće od IGH i kolko je to vredilo Up investitorima.Tolko od mene za tebe.

Solidana pootpora na 300, ali čini mi se da je brana preslaba…., fuj…., izgleda kreće bježanija…

…ma čovječe božji…pa 5 miliona kuna na takav promet bi i moja baba naštelila da nije u gubitku…

kupnja : prodaja — 1:7

http://www.zse.hr/UserDocsImages/financ/DLKV-fin2010-1Y-NotREV-K-HR.pdf

neće uvijek biti ovako.

Odlično, čak nije ni gubitak, ja vrlo zadovoljan. Realna cijena trenutno je 400 kn. Odoh na pivo.
LP


…ma čovječe božji…pa 5 miliona kuna na takav promet bi i moja baba naštelila da nije u gubitku…

Tetka, nemoj se živcirat previše, kupi malo još dok je jeftino…

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.


Odlično, čak nije ni gubitak, ja vrlo zadovoljan. Realna cijena trenutno je 400 kn. Odoh na pivo.
LP

Evo ti stotka… [lol]

izvješće nije bajno ali neki veliki pad ne očekujem……


kupnja : prodaja — 1:7

Klasična navlukuša da mali predaju šta imaju.Malo premetni parsto komada pa malo sruši sa sićom pa se povuci s bida i to ti je brale to.Uživajte

New Report

Close