DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 06.10.2024. u 20:22
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,45
14.864
4,311
3,46
3,48
-0,58%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.




Se zna kad bi moglo izvješće?

SUTRA
[/quote]
Si siguran? Ili sigurna?
[/quote]

Ja sam siguran,danas dopkupio 104 kom , tako da mi je sad cifra zaokružena , puno je toga .

Hmm.
Malo bi me iznenadilo da je Radotić otpustio 2750 komada ( ostalo mu 3000 ),
dva tjedna prije dobrog izvješća.
Priznajem odgovarao bi mi manji pad jer sam dobar dio prodao.
U svakom slučaju bit ćemo pametniji vrlo brzo.

Ja isto jos dokupio,pa kaj bude…
Mislim da dugorocno bude ok.
Drzimo fige za sutrasnje izvijesce….

Rekao Miličić u Svijetu profita da ide dalje po 200 mil eura novih poslova…komentar pod nekoliko najjačih HRV izvoznika…

Što se tiće izvješčja, ne bi trebalo biti niti spektakularno dobro niti loše. U izvješćju za prvih 9 mjeseci kaže (opet Miličić) "U razdoblju do kraja godine, uz provođenje dodatnih mjera štednje i racionalizacije poslovanja, te uslijed projekata čija je realizacija u tijeku kao i nadmetanja na kojima smo prisutni, očekujemo ostvarenje planskih rezultata."

Od izvješćja znači ne treba očekivati previše..

Bitne su činjenice da su već sad ugovorili skoro pa milijardu kuna poslova (+ Buzin dok krene – čak se i ekipa iz Tehnike izvlači – šteta što je stalo) koji će garantirati sigurni opstanak i siguran rast prihoda i dobiti u ovoj godini. A ipak se kupnjom dionica kupuje budućnost…..a ne prošlost

Kad vremena nisu bila teška i kad novaca nije bilo malo???? Tko se toga sjeća???

kolega profesor, što očekujete od izvješća?
što znači ni spektakularno dobro ni loše?

a šta će biti ćemo vidjet, pa prelistajte temu koliko je samo poslova DLKV objavio i ove i prošle godine, pa ćemo sutra vidjet rezultate i biti pametniji [yawn]

"Bog će ga kazniti koliko druka!!" Rato, 2012


kolega profesor, što očekujete od izvješća?
što znači ni spektakularno dobro ni loše?

a šta će biti ćemo vidjet, pa prelistajte temu koliko je samo poslova DLKV objavio i ove i prošle godine, pa ćemo sutra vidjet rezultate i biti pametniji [yawn]

Znači oko 50 mil. kn +- 5 mil.kn

Ma jako mi je dobro poznato koliko su poslova dobili….i koliko još kane dobiti…pa ne ulažem plaću u kompanije koje nisu profitabilne niti perspektivne…
Ali… pogledajte početak radova svih poslova (izuzev Norveške dobiven u proljeće 2010.)…..
Svi veći ino poslovi zapravo većinom još nisu krenuli nego tek kreću….
Budućnost, ovdje se kupuje budućnost……

Kad vremena nisu bila teška i kad novaca nije bilo malo???? Tko se toga sjeća???



kolega profesor, što očekujete od izvješća?
što znači ni spektakularno dobro ni loše?

a šta će biti ćemo vidjet, pa prelistajte temu koliko je samo poslova DLKV objavio i ove i prošle godine, pa ćemo sutra vidjet rezultate i biti pametniji [yawn]

Znači oko 50 mil. kn +- 5 mil.kn

Ma jako mi je dobro poznato koliko su poslova dobili….i koliko još kane dobiti…pa ne ulažem plaću u kompanije koje nisu profitabilne niti perspektivne…
Ali… pogledajte početak radova svih poslova (izuzev Norveške dobiven u proljeće 2010.)…..
Svi veći ino poslovi zapravo većinom još nisu krenuli nego tek kreću….
Budućnost, ovdje se kupuje budućnost……

[/quote]

Iskreno ja bi bio zadovoljan i s pozitivnom 0. Obzirom da su štopali cijenu unatoč svim poslovima koje su objavili, to nešto govori.

Ne vjerujem da je na ovim razinama a da iza toga nije nešto negativno, jer iskreno kad bi bilo cca 50 mil + – 5 mil, bi trebala već sad bit na 400kn

Budućnost – to svakako vrijedi

Lijepo sam vam prije cca 7 dana govorio da će dno biti 307 kn…sad je prošla baba s kolačima.
No, do 337 kn danas je jako dobra kupnja.
311 kn će biti završna cijena ako će rezultati biti katastrofa, u suprotnom samo je nebo granica….


Lijepo sam vam prije cca 7 dana govorio da će dno biti 307 kn…sad je prošla baba s kolačima.
No, do 337 kn danas je jako dobra kupnja.
311 kn će biti završna cijena ako će rezultati biti katastrofa, u suprotnom samo je nebo granica….

[thumbsup]

Top rast u 2011.g. - TEP, ZVCV, HRDH, HDEL, VDKT, IPKK, ....

Se je to lepo i sve je za pet,samo neznam kaj i ko je nateral ovog đekija sa 1250kom (10:40:34)da ne pitajući za cjenu zbriše van (možda je dostvljač izvješča) ali očito je da ne djeli optimizam sa ovih stranica.A možda je samo pozvan na obavjesni razgovor…ko bi ga znal..bumo vidli,su rekli slepci..

a jeste sigurni da je danas izvješće, otkuda ta informacija?

valjda pukli živci 🙂

New Report

Close